Kızla ilk sohbet nasıl olmalı?

huytur

Centipat
Normalde bu konuyu açmayacaktım ama dün gece düşünmekten uyuyamadım yeter dedikçe daha çok düşünüyorum. Şimdi şöyle söyleyeyim son birkaç haftadır Instagram'da rastgele takip ettim oda isteği kabul etti hesabına bakayım dedim kız çok tatlı gelmeye başladı sonra yavaş yavaş hoşlantıya döküldü, kız beni tanımıyor bende onu Instagram'dan mesaj gönderebilirim ama ne yazsam diye düşünüyordum hala düşünüyorum yatakta 40 Dakika'dır hiç hareket etmedim sadece düşündüm sonuç mu? Hiçbir şey. Konuyu açmak gerekirse biraz karşılaştırma yapayım, o spor olarak taekwondo (siyah kuşak) ile uğraşıyor bende fitness (2, 3 ay oldu), O'nun Instagram'da kendi fotoğrafı var 4, 5 postu var, benimki sadece profil fotoğrafım var (kendim) duygu bağlamak istemiyorum kızın öğrendiğim kadarıyla sevgilisi yok, şimdi kafamdan bir senaryo kurdum saçma olacak biraz ama, merhaba ile başlarım merhaba derse oda gerisini akışına bırakırım 😆, şaka tabii ki de. Ama öyle yani Merhaba'dan başka ne yazayım aklıma bir türlü gelmiyor aslında Konu'yu bunu sormak için açtım, onu da darlamak istemiyorum anlarsınız yavaş yavaş bir de sınav haftası geldi kafam karmakarışık, gerçekte görüşsek bilirim konuşmasını ama sanaldayız maalesef 10km gibi bir yol farkı var ilerlerse buluşuruz tabii ki de. Peki iyi hoş da sorarsanız sen nasıl bir tipsin? Güzel soru, ego olmasın ama bence yakışıklıyım böyle söyleyince çok garip oldu evet ama arkadaşlarım ve çevremden her gün övgü alıyorum ve kendimi öyle görebiliyorum bir ortamda dik durabiliyorum bir yerlerim kalkmıyor yani bir kızdan övgü almak bana göre çok normal ki bazıları aldığı övdüğü çok uzun zaman saklar. Kimseyle çıkmadım ama bana yanaşanlara'da yüz vermedim arkadaşlarımda anlattım yakıştırdılar ama platonik istemem bir şeyler yapmak istiyorum. Çok daha ayrıntı vermek isterdim ama olmayacak gibi. Olmasa da olur mu? Olur ama uzun zaman sonra ilk defa bu kadar hoşlandım birisinden zor yani. İsmim kızın babasıyla abisinin adıyla aynı yani çok gereksiz bir bilgi ama olsun :D iyi sosyaller.

Düşünmeye ayırdığın 40 dakikada kıza 40 tane oğlan yazdı düşünmeye devam et.

Yazdım bile hocam çok zoruma gitti yazdığınız. Taekwondo ile ilgili soru sorabilir miyim dedim böylece başladı biraz sohbet oldu ama geç oldu sabah güncellerim.

Son düzenleme:
Yazdım bile hocam çok zoruma gitti yazdığınız. Taekwondo ile ilgili soru sorabilir miyim dedim böylece başladı biraz sohbet oldu ama geç oldu sabah güncellerim.
Kral bu işler böyledir zoruna gitse de gitmese de bir takım şeyleri kabul etmen gerekir umarım kızla ortak bir frekansta buluşur ve uzun soluklu bir iletişim kurarsın.

Biz okulda veya başka yerlerde sürekli kavga ederdik. Sonra gidip istek attım daha sonra o bana attı. Sonra kızın mutlaka yanıt vereceğini bildiğim bir hikaye paylaştım. Beklediğim gibi kız yanıt verdi ve yaklaşık 2 ay boyunca her gün konuştuk. Daha sonra bu sene içerisinde bir çok kez göz göze gelmeye başladık. Şimdilik bekliyorum ve aceba saçma sapan ergenlik hareketleri ile mi böyle yapıyorum diye düşünüyorum şuanda.

Geri
Yukarı