Kızla konuşacak konu tavsiyesi

Mesela vücudunda dikiş izleri felan varsa göster nasıl olduğunu felan anlat yaptığın sakarlıkları anlat bunlar genelde eğlenceli muhabbetler olur.
Olmaz mı elimi bir kesilmişti ilk başta 13 dikiş sonra dikişler iyi olmadı ameliyat 22 tane daha toplam 35 dikiş bir elde :) Ama kızın buna ilgi duyacağını pek zannetmiyorum :)

Onun baktigi dizilere basla ve beyin firtinasi yapin... En az 2 saatlik muhabbet cikar... :)
Şuanki dizimin bitmesine 1-2 bölüm kaldı.Sonra izlemeyi düşündüğüm filme oda daha yeni başlamış.Artık ben başlayınca yaparız beyin fırtınası :)

Mesela ikinizde mr.robot dizisine başlayın bütün gün konuşursunuz biraz beyin yoran dizi.
Bende öyle birşey düşünmüştüm.Mesela bir diziye başlayıp kıza söyleyebilirim.Oda başlar beraber izleriz birbirimize anlatırız filan ama bu kızla konuşmayı bıraktım.Bir dahaki sefere artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı