Kızla nasıl sohbet ilerletilir?

• Konuyu başlatan Emrw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 93
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belirsiz cümleler kur yeterli olur sana sorduğu soruları garip bir şekilde cevapla

Dostum sana yazacağım şeyleri bir tavsiye öğüt gibi alma da, bir dostundan gelen mesaj gibi al.

23 yaşındayım, birkaç ay sonra 24'e giriyorum. Hayatımda 2 defa bu tip gönül işlerine girdim, ikisinde de hatadan son anda döndüm.

16-17-18 hatta 19. Bu yaşlarda insanlar çok acımasız olabiliyorlar. Karşıdaki kişinin ne düşündüğünü önemsemeden dış görünüş ile alakalı, yaşadığı bir olayla alakalı çok kırıcı yorumlar yapabiliyorlar. Yaralı çıkan hep de kibar taraf oluyor.

Eğer ki gerçekten içinde birşeylerin kıpırdadığını hissedersen, gerçekten sevdiğini farkedersen gözün kapalı git.

Şu anda sen de tereddüt ediyorsun. Belki dış güzelliği belki popülaritesi bilemiyorum senin ilgini çeken şeyi. Ancak en ufak bir deneyimim varsa, "?" bunu atan birisi, karşıdakinin duygularını önemsemez. İlgisi var yok ilgilenmez. Popülaritesini arttırmak için insanları kullanabilecekleri yaşlar zaten.

Hani ilk mesajımda dedim ya, karakteristik olgunluk diye. Bazı insanlar 15 yaşında o olgunluğa erişir, bazıları 25 yaşında. Bu kişiyi tanımıyorum ancak birisi benim mesajıma "?" atıp, yanıtı tamam olmayacak bir mesaja bile tamam yazarsa, onunla ilişkiyi keser, mümkün olmadığı sürece de konuşmam.

Benim sana verebileceğim tek tavsiye, hiç kimse için kendini üzmemen gerektiği. Daha ilk mesajda insanı bu denli yoran birinin, oldu ki yakın ilişki kurulması durumunda kaprislerini düşünemiyorum.
Teşekkür ederim, ben küçük çocukken bile çok olgundum, orta okulda da buna benzer bir şey olmuştu en sonunda akıl edip konuşmayı kestim engelledim afedersinizde kız, arkasından or*spu diyenle birlikte olmuştu bu kız da aynı kişilik bunla da ilgilenmem artık. Herkese çok teşekkürler.

Ben 20 yaşında bir kızım, eğer karşı cinsten bilgi almak falan istersen bana sorabilirsin. Gerçi bana lise de garip kız derlerdi hep ama :D
Bence kız soğuk davranıyorsa birinden hoşlanıyor olma ihtimalini de düşünmelisin. Bir araştır bence hayatında flört veya sevgili tarzı biri var mı diye. Yoksa eğer bence küçük hamlelerle kızı etkilemeye çalışabilirsin, hala yüz vermezse de vazgeçmen en iyisi.

Aşk profesörleri toplanmış maşallah. 1 dakika içinde 52 mesaj :D burada akıl verenlerin yarısının sevgilisi yok adım gibi eminim ama işte nasıl kanıtlarsın ki.

2 kez yüz vermediyse hiç ısrar etmeye niyetim yok.
Kızlar efendi erkeklerden hoşlanmıyor. Kendim de seninle aynı yaştayım ve tanıdığım bütün kızlar sokakta görsen yüzüne tüküreceğin insanlarla takılıp sevgili oluyorlar. Benim sevgilim yok, bu durumdan da mutluyum ama sevgilim olursa da benden iyisini mi bulacak diye düşünüyorum. Sen de "?" işareti atan kızdan bir şey bekleme sen üzüleceğine kız üzülsün ben bu çocuğu nasıl kaçırdım diye. Sen de "Benden iyisini mi bulacaklar?" diye düşün hep.

Aşk profesörleri toplanmış maşallah. 1 dakika içinde 52 mesaj :D burada akıl verenlerin yarısının sevgilisi yok adım gibi eminim ama işte nasıl kanıtlarsın ki.
Beyler çekilin tamam. Aşk tanrısı Artizan bey gelmiş. Çok pardon kendisinin aşk tanrısını olduğunu unutmuşuz biz.

Kızlar efendi erkeklerden hoşlanmıyor. Kendim de seninle aynı yaştayım ve tanıdığım bütün kızlar sokakta görsen yüzüne tüküreceğin insanlarla takılıp sevgili oluyorlar. Benim sevgilim yok, bu durumdan da mutluyum ama sevgilim olursa da benden iyisini mi bulacak diye düşünüyorum. Sen de "?" işareti atan kızdan bir şey bekleme sen üzüleceğine kız üzülsün ben bu çocuğu nasıl kaçırdım diye. Sen de benden iyisini mi bulacaklar? Diye düşün hep.
Üzülemem zaten artık, yoluma bakacağım kim çıkarsa.

Beyler çekilin tamam. Aşk tanrısı artizan bey gelmiş. Çok pardon kendisinin aşk tanrısını olduğunu unutmuşuz biz.

Elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz ama daha önce hiç görmediğim bir insan hakkında sanki onu ben yaratmisimda kaderine ben yön veriyormuşum gibi konuşmam ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı