Kızlar erkeklerin neyini sever?

1- Herhangi Mercedes-BMW logolu arabası olan,
2- Her gün farklı ortamlarda yatıp kalkan,
3- Hawaii gömlek veya siyah gömlek giyen,
4- Günlük elini kıpırdatmadan 500 TL harçlık alan,
5- Üst tarafa kasmış alt tarafı olmayan

Erkekleri severler, kesin bilgi.

Dostum aşk denen bir şey var. Bu bir içgüdü belki yarın siz de birine aşık olabilirsiniz
Oldum ve keşke olmasaydım zaten, bana boş bir şey gibi geliyor sevgili olan insanları görünce neyine bakıyor diye merak ediyorum.
Dünyanın en saçma sapan fikri ve sorusu bu olabilir.
Tm.
1- herhangi Mercedes-BMW logolu arabası olan,
2- her gün farklı ortamlarda yatıp kalkan,
3- hawaii gömlek veya siyah gömlek giyen,
4- günlük elini kıpırdatmadan 500 TL harçlık alan,
5- üst tarafa kasmış alt tarafı olmayan.

Erkekleri severler, kesin bilgi.

Hocam lisede gördüğüm kadarıyla
-Zayıf
-Uzun
-genellikle beyaz ten
-Kızlarla haşı neşir olan.
-Bir de saçları da güzel olacak.

Oldum ve keşke olmasaydım zaten, bana boş bir şey gibi geliyor sevgili olan insanları görünce neyine bakıyor diye merak ediyorum
Bu dış görünüş üzerine ne alıp veremediğin var? Daha konu başında tüm erkekler için tipsiz yakıştırması yapmışsın, üstüne üstlük erkekleri tipsiz gördüğünden diğerlerinin bakış açısını da sorgular hale gelmişsin. İlginç.

Sevgi ve Aşk bence uydurulmuş bir yalandır. İnsanlar aşık olmaz hoşlanır :) Hoşlantıları bittikleri gibi çeker giderler. Paranız varsa kalırlar ama :)

Çoğu zaman görüyoruz gerek sokakta, gerekse internette. Kadına bakıyorsun çok güzel ama adama bakıyorsun tip yok. O nedenle para. Kadınlar için en önemli şey para. Fizik falan hepsi hikaye. Bunlar ergenlikte yaşanan şeyler. Çocukluktan beridir gelen ilişkiyi ayrı tutuyorum. Bu çiftler için para önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı