Kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır?

Bu aslında tam olarak 4 milyar değil. Arkadaşın yaşadığı yer Türkiye ve diyelim ki sevgili buradan olacak. Sayı 40 milyon kadar düştü. Bu arkadaş 14 yaşında haliyle 13 ila 15 yaş arası bir birey gerek sevgili için. Sayı tahmini 3 milyon kadar düştü. Bu 3 milyondan ya psikopat ya ego sahibi ya manyak türlü türlü insanlar olacak ki sayımız 250 bin kadar düştü bile. Bu arkadaşımız diyelim ki İzmir ilimizde yaşıyor sayı 10 bin ya vardır ya yoktur. Onları da tavla tavlayabilirsen.

Zora oynamak derken bundan bahsetmiştim maalesef...

Zora oynamak derken bundan bahsetmiştim maalesef...

Kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır yerine eğitimine ya da başarılı olabilceğin işlere bakman daha iyi olur bunları yaparsan kız gelir zaten.
Yılların (sap)'ı olarak söylüyorum ki mizah kızları çekmiyor. Ben arkadaş ortamında mizahçı güldüren tarz bir tipim fakat gel gelelim ki kızlar sadece arkadaş olarak görüyor, madem mizahı sevmiyorlar nelerden hoşlanıyorsunuz yahu? Fazla erkeklerle takılmaktan mamuta dönüşmekten korkuyorum :)

Kryno#6098 Discord ekle sohbet edelim.

Dostum yanlış anlama, sarı saçlı, mavi gözlü, 1,80 boylarında, 71 kiloyum, İngilizce dışında Almanca öğreniyorum, İzmir'in göbeğinde ailemden destek almadan mütevazi bir evde oturuyorum, yakın zamanda Almanya'dan bir iş teklifi aldım, bununla ilgili forumda daha önce konuşma geçmişti ama gidemedim ne yazık ki. Hayatıma birçok kadın giriyor ve akabinde konuşabiliyorum, ileri gidebiliyorum fakat ailemle aram pek iyi değil, özellikle şu son iki yıldır, ben sadece sırtımı yaslayabileceğim bir insan aradığım için böyle şeyler yaşadım. O yüzden umursamıyorum. Adım kadar eminim seni de özel yapan birçok şey vardır. Ben lise son sınıftan beri kendimi geliştirmekle uğraş veriyorum. Üniversitede sınıfımda bir kız var ismini vermek istemiyorum. Kızın hiçbir vasfı yok, şöyle söyleyeyim sana bir gün kızla oturuyoruz, yalan olmasın göze hitap eden güzel bir kız, tabu oynarken konusu açıldı, karbonhidrat kelimesi denk geldi. Anlatıyorum işte, ekmek ve makarnada bulunur diyorum, besin öğesi diyorum, anlamıyor neyse sıra bitti, hani döndüm dedim ki karbonhidrat demek bu kadar zor mu? Sonra dedi ki canım makarna ve ekmekte karbonhidrat mı var? Hani kanka ister istemez diyorsun ki olay cidden bir noktada güzellikten çıkıyor.

Kankam senin tipin iyi zekisin.
3 dil biliyorsun ben sifir bir hiç koyu kahverengi göz siyah saç 8 numara gözler 6 aylik prömötüre olarak doğdum onun haricinde IQ'um 124 falan ezberim iyi.
Onun haricinde taktik verebilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı