Kızlara karşı çok soğuk davranmaya başladım

Jave

Centipat
Selam, bu konuyu sadece benimle aynı durumu yaşayanlar var mı diye sormak için açtım. Lisenin başlarında çok hiperaktif, konuşkan ve gülümseyen bir çocuktum. Şimdi ise edindiğim "çakma" aşk ve "küstah" arkadaşlık tecrübelerinden sonra her şeye daha çok dikkat etmeye başladım. Ortamlarda hiç susmayan ben artık zar zor konuşur oldum, gelip selam veren kızlara soğuk davranan bir arkadaşa dönüştüm, yani ne oluyor bana bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir kıza karşı ilgi duyuyorsam kendime hep lisedeki ilişkilerin çıkar üzerine kurulu olduğunu ve sahtelikten başka bir şey olmadığını hatırlatıyorum. Sonra o ilgi solup gidiyor.
Asıl ilişki üniversitede yapılır, evliliğe kadar gider. Ama ben bulamayacağım, görücü olarak bile bir partnere sahip olamayacağım. Asla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asıl ilişki üniversitede yapılır, evliliğe kadar gider. Ama ben bulamayacağım, görücü olarak bile bir partnere sahip olamayacağım. Asla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bende artık bu saçma sapan ilişkilere ara veriyorum. Yeni manitam YKS.

Eş cinsel ya da biseksüel olabilirsin. Cinsel kimlik ergenliğin son zamanlarında oturuyor.

Saçmalama. Sadece klasik değişimler yaşıyor. Sonra düzelir.

Ben bir kıza karşı ilgi duyuyorsam kendime hep lisedeki ilişkilerin çıkar üzerine kurulu olduğunu ve sahtelikten başka bir şey olmadığını hatırlatıyorum. Sonra o ilgi solup gidiyor.

Dostum aynı duygu son 3 yıldır bende de var kadınlar salağa yatmayı çok seviyorlar ve en ufak duygusal reaksion alırlarsa karşılarındaki erkekten somurebilecekleri ve menfaatleri ugruna manipule edebileceklerini biliyorlar. Her kadın için demiyorum ama genelleme yaparsak bu doğru ve seven kadını hep kovaladıysan anlamışsındır ilişki zoraki oluşmuyor veya hep bizim istediğimiz kadınlar bizimle olmuyor cunku onlar kendilerinin ne kadar talep edildiğini biliyorlar ve siz onun uydu erkeğiymişsiniz şekline bürünüyor işi düştü mü yazar yoksa dünya yıkılsa yer yerinden oynasa sizle işi olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı