Artık kızlara karşı hissizleştim

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba. Şu anda 21 yaşındayım hiç ciddi kız arkadaşım olmadı. Lise zamanında 2 sene kovaladım olmadı ardından YKS + mezun senesi derken derslerime abandım geçen sene üniversite hazırlıkta ingilizceye odaklandım zaten bahar dönemi Online olmuştu. Bu sene biraz hızlı giriş yaptım giyin tarzımı değiştirdim, kilo verdim, diksiyonumu düzelttim. 3-4 kişiden hoşlandım ya sevgili varmış ya da friend zone tarafına salladı. Elbette arkadaş olarak kaldıklarım veya normal arkadaşım olan kızlar var ancak kimden hoşlansam olmuyor. Ben de artık hissizleştim yolda, okulda kız görsem yüzüne bile bakmıyorum şu an bu modda olmam normal mi? Arkadaşlarım acele etme sen bir şey yapmasan bile karşına biri çıkacak diyor da inanasım gelmiyor.

Değil. Ama ben arkadaşlarına katılmıyorum illaki birini bulursun evet ama geçmişte çok kişiyle yatmış birini bulma ihtimalin çok yüksek. İşin kötü tarafı da muhtemelen böyle biriyle birlikte olmak için evlenmen gerekecek.

Kafaya takmaya değecek mesele olduğunu düşünmüyorum. Benim çok arkadaşım oldu. Bazı arkadaşlarım sürekli karı kız peşinde koştu ancak diğer taraftan koşmayan da oldu ve eninde sonunda karşısına kendisi gibi birisi çıktı ve şu an oldukça mutlular. Su akar yolunu bulur derler :) Sizi de siz olduğunuz için kabul edecek birisi illaki karşınıza çıkacak.

Geri
Yukarı