Kızlara karşı boşum

@KıllıŞempanze, çekingen olursanız sürekli ve sürekli ezilmeye mahkumsunuz. Bir şekilde bunu aşabilmeniz gerek.

Haklısınız artık öyle davranmayacağım.

@bırsurukerem hocam neyine üzüldünüz çok merak ediyorum kız aleni aleni birkac hafta sonra çocukla sevgili olacağını belli ediyor çocuk da haklı olarak soğumuş.

Çok doğru. Erkeklerle çok iç içe. Ve benim kıskandığımı biliyor.

@KıllıŞempanze açıkçası baştan uyanman gerekiyordu. 4 günden açılan bir kızdan ne kadar hayır gelir bilemiyorum yani başkasına da aynı hızla gidebilir veya seni tatlı bulmuş ben bu çocukla sevgili olup aynı sevgili flört hayatına devam ederim de demiş olabilir.

Haklısınız. Çok az konuştuk, bir anda açıldı. Dış görünüşüme baktı demek ki.

Okulun 4. gününde neden sevgili yaparsın ki? Belli sende çok sevmiyorsun. Zorunda değilsin sevgili olmak ama seviyorsan ol ne diyeyim. Bence sevmediğinizden dolayı böyle.

Sadece dış görünüşe baksa yine iyi tatlı sessiz sakin bir tipin varsa bu çocukla sevgili olup kullanırım da demiş olabilir.
Tam dediğiniz gibi yorumluyordu beni.

Okulun 4. gününde neden sevgili yaparsın ki? Belli sende çok sevmiyorsun. Zorunda değilsin sevgili olmak ama seviyorsan ol ne diyeyim. Bence sevmediğinizden dolayı böyle.

Aynen öyle. Konuşacağım kız ile, testten geçireceğim

Benim düşüncem ayrıl kendi gelişimine odaklan daha yaşında genç gyme falan gidersen 1-2 içinde bayağı iyi fizik de yaparsın.

Haklısınız, boksa başladım. Sevgilim, arkadaşımla AA ben senden hoşlandığımı belli etmiyorum sanıyordum gibi şakalar yapıyor gerçekten kafayı yiyeceğim. Bunları kenara atacağım ve gelişimine bakacağım. Sporcu fiziğe sahip olduğumu söylüyorlar, yapım iri ve boyum 178. Gelişimime odaklanmalıyım, bunlar benim ayarlarımla oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı