Kızların dikkatini çekmek

Bende ikisi de olmuyor işte tip olsa da gelmiyorlar olmasa da geliyorlar bizim başımız kel mi?
O kadarını bilmiyorum.
Ne saçmış be. Gerçekten merak ettim. Gerçekten. Yapılı ile yapılmamış halini atabilme imkanın var mı? Yüzünü kapatabilirsin.
Bizde istiyoruz öyle saç :D
Yarın atıyım :).
Sosyal olacaksın, donanımlı olacaksın ve bu donanımı kendin için yapacaksın. Ben burada anlatmayayım ama yaptığım sporu ve çaldığım enstrümanı kendim için yapıyorum.. Bilim, sanat, teknoloji yani genel kültürlü ol. Anlatacak bir şeylerin olsun ve bunu gerçekten bunları konuşmak istediğin için konuş. Kalkıp da kızla RTX 3090 muhabbeti de yapma. Nerede ne muhabbet yapılacağını bil, fiziksel olarak bakımlı ol, gençsiniz spor yapın atletik olun gerisi gelir zaten.
Bu işin kızı erkeği yok. Spor yapan, kişisel bakımına özen gösteren, kültürlü insanı beğenen birileri olur genelde.
Tamamen anlattığın gibi biriyim. Dışarıda bilgisayar konusu açmam bile. Son bir kaç aydır sosyalliğimi kaybettim, tekrar normal hayatıma döneceğim en kısa zamanda.

Ya konu açılmışken ben dün gece sevgili yaptım saat 1 gibi, uyandım ayrılalım bildirimi gelmiş bu ne iş bende mi sıkıntı onda mı?

Ortada hiçbir şey yokken mi?

Kanka gece 11 gibi yazdı bana dün konuşalım diye bende hoşlanıyordum zaten ondan sevindim tamam dedim. Sonra sohbet ilerledi ilerledi bende o belki etkilenir diye falan böyle "alfa" sözler söylüyorum. (mesela atıyorum nasılsın değil de nasılsın gelecekteki sevgilim gibi.) Onunda hoşuna gitti şimdiki sevgilim de bana dedi. Sonra biz gene konuştuk 2 saat kadar yatarken kalp falan attı. Sabah kalktım baktım ayrılalım yazmış. Engellemiş. Hiç beklemiyordum yıkıldım. Ruh gibi geziyorum ortalıkta :)

Kanka gece 11 gibi yazdı bana dün konuşalım diye bende hoşlanıyordum zaten ondan sevindim tamam dedim. Sonra sohbet ilerledi ilerledi bende o belki etkilenir diye falan böyle "alfa" sözler söylüyorum. (mesela atıyorum nasılsın değil de nasılsın gelecekteki sevgilim gibi.) Onunda hoşuna gitti şimdiki sevgilim de bana dedi. Sonra biz gene konuştuk 2 saat kadar yatarken kalp falan attı. Sabah kalktım baktım ayrılalım yazmış. Engellemiş. Hiç beklemiyordum yıkıldım. Ruh gibi geziyorum ortalıkta :)
Sıkıntı onda o zaman. Sen hayatına devam et illa ki birisi çıkar. Gitmeyi tercih eden biri için de yıkılmaya değmez, bırak gitsin gittiği yere kadar.

Sıkıntı onda o zaman. Sen hayatına devam et illaki birisi çıkar. Gitmeyi tercih eden biri için de yıkılmaya değmez, bırak gitsin gittiği yere kadar.

Kanka çok uzattım ama ben pek inanmıyorum o olaya. Hayatımda 2 kere aşık oldum biri ölümden beterdi diğeri de bu zaten. İsterseniz anlatabilirim.

Bir saç ile olacak iş değil. Başka sebepler yüzünden ve diğer etkenlerden dolayıdır. Saçını insanlara dikkat çekme psikolojisi ile yaparsan, dikkat çekiyormuş gibi hissedersin. 4 senelik arkadaşın senin çoktan senelerdir friendzone'nunda.

Saçını yapmadan çıkıp çevreye dikkat edersen insanların bakmadığını fark edeceksin, çünkü o psikolojik. Ama bir konuda haklısın, saçını düzelttiğin için daha bakımlı oldun. Bu sayede insanlar yüzüne bakarken daha rahat hissetti.

Bende 1 sene önce senin gibi saçımı karman çorman bırakırdım ellemezdim bile. Şimdi uyurken bile saçım dik duruyor. Düğüne veya bakkala giderken ufak bir taramam yeterli. O derece hazır, şu anda öyle. Ve cidden fark etti. Hem onların hem benim psikolojimde.

Geri
Yukarı