Kızların dikkatini çekmek

Görüyorum ki kızların sana bakması hoşuna gitmiş. Ama sırf 2 kız düşüreceğim diye kendini harcama. Seni seven, senden hoşlanan zaten bir şekilde yazar sana. Diğerleri sadece uzaktan bakmakla yetinir.

Lütfen egoist olarak algılamayın beni, tamamen aynı durumdayım. Ne doğru düzgün bir arkadaş yapabiliyorum bu yüzden, ne bir kızla iletişim başlatabiliyorum. Beni diğer erkekler gibi ortam erkeği zannediyorlar ama bilmiyorlar ki yalnızlıktan asosyal haline geldim. Sitem gibi değil bir problem olarak anlatıyorum bunu, umarım önyargılarını kıran bir insan çıkar karşıma.

Aa aynı ben :(

Platonik takılan kızlar da var. Kız şunu söyler: Ya beni sevmezse? Güzel miyim? Benden hoşlanıyor mu? Başka birisini mi seviyor? Benim gibi kıza aşık olur mu? Kız uzaktan uzağa sever. Ulaşılması zor kişi olarak görür karşı tarafı.
X adlı kız erkeğe gider seni seviyorum der Y adlı erkek de onunla dalga geçer korkusu da vardır.
Seviyor olma ihtimali var diyorsun yani. O zaman biraz daha yaklaşmaya çalışayım ilk defa biri beni seviyor olabilir :).
Lütfen egoist olarak algılamayın beni, tamamen aynı durumdayım. Ne doğru düzgün bir arkadaş yapabiliyorum bu yüzden, ne bir kızla iletişim başlatabiliyorum. Beni diğer erkekler gibi ortam erkeği zannediyorlar ama bilmiyorlar ki yalnızlıktan asosyal haline geldim. Sitem gibi değil bir problem olarak anlatıyorum bunu, umarım önyargılarını kıran bir insan çıkar karşıma.
İlla ki çıkar ben de eskiden öyleydim insan yavaş yavaş değişiyor istemsiz olarak. Yine ortam erkeği olmazsın ama kızların gözdesi olabilirsin.

Seviyor olma ihtimali var diyorsun yani. O zaman biraz daha yaklaşmaya çalışayım ilk defa biri beni seviyor olabilir :).
Benim bir arkadaşım var, herkes onun dış görünüşünden dalga geçiyorlardı. Şimdi onun sevgilisi var ve WhatsApp'tan bana ikisinin olduğu resimleri atıyordu. Arkadaşımın adına mutluyum. Önemli olan kesinlikle iç güzellik. Sizin için hayırlısı olsun. Belki mutlu haberi verirsiniz burada.

Kaç yaşındasınız?
18 ikimizde.
Benim bir arkadaşım var, herkes onun dış görünüşünden dalga geçiyorlardı. Şimdi onun sevgilisi var ve WhatsApp'tan bana ikisinin olduğu resimleri atıyordu. Arkadaşımın adına mutluyum. Önemli olan kesinlikle iç güzellik. Sizin için hayırlısı olsun. Belki mutlu haberi verirsiniz burada.
İnşallah. Bakalım zaman ne gösterecek :).

Öncelikle çok teşekkürler. Belki de hayatımın sonuna kadar işime yarayacak konulara değinmişsin. Bahsettiğim kız ailemin bile desteklemediği konularda beni destekleyen biriydi. Şimdi öyle yabancı birini görmüş gibi uzaktan bakması rahatsız ettiği için bu konuyu açtım. Birbirimizi göremeyeli yaklaşık 6 ay olmuştu. O 6 ayda biraz tarzıma dikkat etmeye başladım, biraz kilo aldım (eskiden çok zayıftım). Ben istemsiz olarak imkansızı oynuyordum, düzeltmeye çalışacağım.

Bir şey hissedemiyorum pek. Bazen çok çocuk gibi görüyorum, bazen de kendisiyle oturup saatlerce konuşmak istiyorum. Seviyorum da arkadaş olarak, diğer türlü düşünemiyorum. Karakter yapımız tamamen birbiriyle zıt. Lisenin ilk senesi beni sevdiğini söylüyordu da ne kadar doğru ya da yanlış bilemiyorum.
Olgun bir kız ise beyin şart elbet !
Belki oda uzun zamandır görüşmediğiniz için yanına gelmeye çekinmiş olabilir.
Bir şey hissetmiyorsan onunla kuracağın iletişim arkadaşlık düzeyinde olur ve kalırsa bilhassa "kızın kalbi" açısından sorun oluşturmamış olursun. Bana karşı bişi hissediyor olabilir ben bir deneyim modunda ise bu senin hala ergence düşündüğünün göstergesi ki gördüğüm kadarıyla yaş daha 18 imiş. Ondan önce kızlarla iletişim kurabilmeyi öğren. Sonra flört işlerine geçersin.
Görüyorum ki kızların sana bakması hoşuna gitmiş. Ama sırf 2 kız düşüreceğim diye kendini harcama. Seni seven, senden hoşlanan zaten bir şekilde yazar sana. Diğerleri sadece uzaktan bakmakla yetinir.
Bu arada beğenilmek herkesin hoşuna gider. Sen bakma böyle mesajlara asıl beğenmediklerinde sıkıntı olmuş. Baksana ilk yazdıklarına... Demem o ki ne yapıyorsan kendine yap ve aynada gördüğün suret seni memnun ediyorsa başkasına laf düşmez !

Bu arada beğenilmek herkesin hoşuna gider. Sen bakma böyle mesajlara asıl beğenmediklerinde sıkıntı olmuş. Baksana ilk yazdıklarına... Demem o ki ne yapıyorsan kendine yap ve aynada gördüğün suret seni memnun ediyorsa başkasına laf düşmez !
Haklısınız hocam da şöyle bir sorun var. Ben kendim olsam da kızlar yine de belli kalıptaki erkeklere bakıyor. Örneğin saçlarını öne doğru sarkıtmış, kulağına küpe takmış, kafasına kapüşonunu geçirmiş erkekler hoşlarına gidiyor. Ben düz birisiyim. Saçlarım yana doğru yatık, kıyafetim de süslü püslü değil ve hiç küpe, toka vb. şeyler kullanmam. Böyle birisi kızların ilgisini çekmiyor. :)

Geri
Yukarı