Kızların geneli tip olarak erkeklerden daha güzel

Katılıyorum, güzel kız sayısı yakışıklı erkek sayısından çok çok daha fazla. Kesinlikle kendimi avutmak için söylemiyorum ama Erkek dediğin zaten çirkin olur :)

TR'de erkekler niye tipsiz?
Hocam aslında erkekler ortalama üstünde ama kişisel bakım çok pahalı. Altının üstüne b*k bulaşmış gibi düşün.

Katılıyorum, güzel kız sayısı yakışıklı erkek sayısından çok çok daha fazla. Kesinlikle kendimi avutmak için söylemiyorum ama Erkek dediğin zaten çirkin olur :)
Sen benim Cumhurbaşkanıma hakaret mi ediyorsun?
Cropped_rte.jpg

Stres, gelecek kaygısı, maddi imkansızlıklar, bakımlı olmak için motivasyonsuzluk ve bir sürü sayamadığım neden. Ayrıca tüm bunların genetik olarak bir sebebi de var, Avrupa ve Amerika'da milletin çoğunluğu tipe göre aşk yaşayarak evlendikleri için doğan çocuklar da güzel oluyor, bizde zamanında görücü usulü evlendirmeler yüzünden tipsiz ne kadar insan varsa topluma karışmış ve nesilleri devam etmiş, halbuki evrimsel olarak zamanla azalacaktı.
En üzücüsü de akraba evlilikleri. Anadoluda akraba evliliği çok yaygın bir şeymiş vaktinde. Herkes hala kızı, teyze oğluyla falan evlenmiş. Akraba evlilikleri kusurlu genlerin daha çok ortaya çıkmasını sağlıyor. Eli kolu eciş bücüş, çirkin garip gurup yaratıklar çıkabiliyor akraba evliliklerinden.

Geçenlerde haber olmuştu primat gibi yürürken ellerinden destek almak zorunda kalan bir aile. Anne baba sağlam ve akraba. Çocuklar ise ünertan sendromlu.

Kısacası yaygın akraba evlilikleri bence güzel/çirkin evlenmesinden daha etkili.

Geri
Yukarı