Güzel kızların gerçek niyeti para mı?

Jira

Zettapat
Makaleler
19
Yer
Boeing 777
Kadınlığını, biraz da güzelse güzelliğini kullanarak ''zengin koca avına'' çıkan kadın çok mu? Evet, çok.

Bütün güzel kadınlar öyle mi? Hayır.

Özünde bu meseleler karakter meselesi mi? Kişiden kişiye değişir mi? Evet.

Anlayacağın, cevap evet ya da hayır değil. Gold digger'a denk gelmek istemiyorsanız iyi tanıyacaksanız ilişki yaşadığınız insanı. Böyle insanlar para varken yanınızdayken, yokken de aynı hızda toz olur. Kötü gün değil, iyi gün aşklarıdır :)

UgurBR

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Dış görünüş ve para kızları çekebilir ve sana bağlayabilir ancak o ilişki ne kadar sağlıklı olur ne kadar uzun sürer bilinmez. Genelleme yapmaya gerek yok bütün kızlar paraya aşık olmaz karşılarındaki erkeğin kendine gösterdiği ilgiye, yakışıklılığına, saygısına, espri yeteneğine, kendine güvenine, başarısına, gülüşüne, duygusallığına, sanatçı ruhuna, felsefik görüşüne ve bunun gibi birçok şeye tav olabilir. Hayatında kız görmemiş insnaların her şeyi paraya bağlamasına aldanma, dünya böyle bir yer değil. Çok çeşitte insan var her birinin etkilendiği özellik farklı. Bu yüzden kız arkadaşım olmuyor veya aşık olduğum kızı etkileyemiyorum diye üzülme geçer bunlar önemli olan bir yenilgiye ne kadar zaman harcadığın, olmadı mı? Geç daha çok sosyal ol sürekli gez toz yeni insanlarla tanış bir başkası onun boşluğunu dolduracaktır. Yenilgilerinin seni yıkmasına izin verme sonuçt hepsi geçici şeyler. Bu konularda zorunluluk diye bir şey yoktur, hiç kimseye zorunlu değilsin.
Hocam iyi hoş diyorsunuz da en başta ilişkiyi başlatmak için yakışıklılık veya para gerekiyor. Artık en çirkin kızların bile erkekler için yüksek standartları var, kimse fakir erkeğe bakmıyor. Bırak sohbet etmeyi, yüzüne bile bakmıyorlar. Bir kıza iltifat ettiğinde, övdüğünde yakışıklı değilsen sapık damgası yiyebiliyorsun.

gen2

Decipat
Yer
Cehaletin ödüllendirildiği yerde...
Hocam iyi hoş diyorsunuz da en başta ilişkiyi başlatmak için yakışıklılık veya para gerekiyor. Artık en çirkin kızların bile erkekler için yüksek standartları var, kimse fakir erkeğe bakmıyor. Bırak sohbet etmeyi, yüzüne bile bakmıyorlar. Bir kıza iltifat ettiğinde, övdüğünde yakışıklı değilsen sapık damgası yiyebiliyorsun.
Ben tam tersine şahit oldum defalarca kez. O yüzden söylediğinle gerçek hayat birbirine pek uyuşmuyor.

Gregorz Brzecz.

Kilopat
Yer
Behind the walls
Türkiye'ye özel bir durum olduğunu söyleyebilirim. Yurtdışında arkadaşlarımın bu tarz şeyler yaşadığını hiç duymadım. Aralarında orta tipli de yakışıklı da zengin de orta halli de var fakat oradaki kızların vizyonu daha geniş olduğu için yaşanmadığını düşünüyorum. Hepsinin şu an ilişkisi var.

Son düzenleme:

DDLAO

Centipat
Makaleler
3
Yer
Her yerdeyim hocam ben inkar etmeyin lütfen
Hocam kadınları ayırmanızın sebebi nedir? Güzel kızların çoğunun fazla ilgi nedeniyle arka tarafı kalkar. Ama erkeklerde de aynı şekilde. Hiç normal tip göremezsiniz yakışıklı. Para için de zaten mantık evliliği deniyor buna. Kanmayın böyle şeylere, hayatınız çok kötü olur. Ama bu mantık evliliğini erkekler de yapar. Yakışıklı bir erkek gider zengin tipsiz bir kadınla evlenir. Yine mutlu olmazlar. Bunu kadın-erkek olarak ayırmak yanlış. Bir de hem güzel hem saygılı insanlar vardır. Onlar işte yüce insanlardır. Çok güçlülerdir, iradeleri çok güçlüdür. Güzel olmak muhteşemlik değildir arkadaşlar, yanında çok büyük yükler getirir. Eğer arka tarafınız kalkarsa, bir daha indiremezsiniz.

Yukarı