Kızların geneli tip olarak erkeklerden daha güzel

Kısacası yaygın akraba evlilikleri bence güzel/çirkin evlenmesinden daha etkili.

Bence de öyle. Mesela bizim mahallede bir kız vardı annesi babası bir şeye benzemiyordu ama kız meteor gibiydi of taş taş!

Bizim ülkeye özgü bir durum. Frankfurta gidin çirkin olsanda kızın biri seni baş aşağı süzüp evine atabilir 😁
Hocam nasıl vize alabilirim? Tüm kredi kartlarımı patlatıp gitmeye hazırım.

Son düzenleme:
Bence erkeklerin çoğu tip olarak çirkin değil ya giyinmesini bilmiyorlar ya da saç stili uygun olmuyor kafa ve surat tiplerine bir de erkekler makyaj tarzı kusurları kapatan şeyleri kullanmadıkları için doğal ne varsa öyle görünüyorlar.

Allah haksızlık yapıyor.

Çirkin olmamak bir ayrıcalık değil ve çirkinlik kavramı neye kime göre belki senin çirkin gördüğün biri bana hoş gelir yaşın büyük ihtimal Max 15 16 amacın da çirkinlik güzellik değil Allah'a laf atmak tahminimce Müslüman değilsin ve şunu bilmen gerek Allah Herkes'i özel yarattı bu dünyada şu benden güzel bu benden çirkin diyebilirsin ama o güzellik algısı sadece bu 2 günlük herkesin bir gün öleceği dünya için geçerli öbür dünyada kimsenin güzelliğine bakılmayacak senin şu an gördüğün dünya güzelleri dahi belki umursanmayacak.

Erkekler doğal. Kusurlarını kapatacak bir şey yok. Kızlar öyle değil. Gratis'ten, makyaj malzemesi satan yerlerden çıkmayan kızlar tanıyorum. Ve genelde eğer çok zengin değilseniz kendi tipinizle orantılı kız buluyorsunuz. Seninde onunda kusuru oluyor yani. Ayrıca bende dahil Türk erkeklerinin çoğu giyinmeyi bilmiyor.

Erkekler doğal. Kusurlarını kapatacak bir şey yok. Kızlar öyle değil. Gratis'ten, makyaj malzemesi satan yerlerden çıkmayan kızlar tanıyorum. Ve genelde eğer çok zengin değilseniz kendi tipinizle orantılı kız buluyorsunuz. Seninde onunda kusuru oluyor yani. Ayrıca bende dahil Türk erkeklerinin çoğu giyinmeyi bilmiyor.

Hocam giyim çok pahalı. Fıstık gibi ceketler görüyorum kendime bayağı yakıştırıyorum aklımda kendime göre çok güzel bir tarz buluyorum ama sadece ceket 700 TL :D Sınavdan sonra işe girip alacağım işte.

Erkeklerin çoğu evde kalırsa kızlarda kalmış olmuyor mu? 🥱
Demek kız sayısı az :D.

Ben sorumluluk sahibi olmak istemediğim için bir kızla arkadaş olmak istemem. Kafam rahattır benim üstad.

Son düzenleme:
Hocam makyaj hep hiç okuldaki kız arkadışınızı görmediniz mi dışarıda evrim geçiriyorlar.

Geri
Yukarı