Kızların sosyal olması normal bir durum mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi şimdi bizi biliyorsun biz asosyaliz; Oralara giden kişiler de aşırı sosyal.

Sorduğum şeyler şunlar.

1- Buralara giden kızlarla anlaşabilir miyim.

Anlaşabilirsin veya şu bu sebeplerle anlaşamazsın diyebilirsin.

2- Buralara giden kişilerin hangi kafada olduğunu ben bilmiyorum o yüzden de merak edip soruyorum normal midir yoksa uyumsuz mudur diye.

Cevaplanabilecek şeyler aslında, konuyu dağıtıp duruyorlar işte n'aparsın :D
1. anlaşamazsın, sebebi ise çok açık. Özgüven ve düşünce tarzın bile bunun için yeterli.
2. oraya giden kişiler günlük hayatta senin benim gibiler, günün bütün stres ve yorgunluğunu atmak için böyle bir aktivite yapıyorlar ve kimseye zararları yok. Neden uyumsuz olsun? Alkol tüketmek ile uyumsuzluğun ne alakası var? Asıl sen ayıktan korkacaksın, o ortamdaki herkesin tek amacı eğlenmek ve içmek. Dışarıda seni tanımazlar bile, konuyu kimse dağıtmıyor. Sen resmen tacizci gibi bütün konularda bayanlar hakkında soru soruyorsun, birazcık teknolojik veya başka şeyler ile ilgili konu açmayı düşündün mü?

Dalga geçmek gibi olmasın ama bu forum sitesine bir özellik gelmeli. IQ seviyesini ölçen bir test. Testi geçemeyen kişiler siteye alınmamalı.

İşte tecrübe varmış, tecrübene göre tavsiye verebilirsin abi.
Tavsiye veriyorum zaten, uzmana görün ve özgüvenini geliştir. Mesela özgüvenini geliştirmek için iyi bir işe girip paran olunca bu tarz mekanlarda ayda 1-2 kez takıl çevre edin. Daha sonrası gelir zaten.

Konuyu sen dağıtıyorsun dostum internette bulunan toplam dosya sayısından daha fazla çözüm sundular sana bu forumda sen hep hazırcevaplık yapıp kötümser düşünüp başından savuşturmaya çalıştın pardon da ilgi şeysi misin? :)
Önceki konular başka bu konular başka. Önceki konular "nasıl sosyal olurum"'a yönelikti, pek de bana göre çözüm tavsiyesi gelmedi ben de uygulamadım. Zaten parasız pulsuz sosyallik olmaz, bi yerden sonra yine asosyalliğe yönelirsin.

Burdaki konu başka. Hadi oldu da böyle kişilerle tanışma yolu açıldı diyelim, nasıl davranacağıma yönelik.

Alkol alan olgunlaşıyor mu?
İşte klasik zihniyetli birisi daha, alkol ile olgunluğun ne alakası var? Biraz araştırma yap, sana burada alkoller ve olgunluk ile ilgili bilgi verecek değilim. O kadar Google amca var hani?
İstediğin kadar saçma sapan soru sor, umurumda değilsin. Yazdıklarımı anlayamıyorsan Google'da araştır.

Tavsiye veriyorum zaten, uzmana görün ve özgüvenini geliştir. Mesela özgüvenini geliştirmek için iyi bir işe girip paran olunca bu tarz mekanlarda ayda 1-2 kez takıl çevre edin. Daha sonrası gelir zaten.

Daha sonrasında ne oluyor acaba? Merak ettim. Mesela bir örnek verebilir misiniz?

Üç tarafı denizle çevrili bir ülkede sabah namus ile başladık akşam kızların denize girmesi normal mi ile bitiriyoruz.

Trol olduğunu umuyorum konunun.
Daha sonra benim dinime laf ediyorlar gibi konular döndü oraları atlamayalım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı