Kızların sosyal olması normal bir durum mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte klasik zihniyetli birisi daha, alkol ile olgunluğun ne alakası var? Biraz araştırma yap, sana burada alkoller ve olgunluk ile ilgili bilgi verecek değilim. O kadar Google amca var hani?

Yazmışsınız muhtemelen alkolde almamışsın şeklinde o yüzden yazdım. Sanki bir eksiklikmiş gibi.

Önceki konular başka bu konular başka. Önceki konular "nasıl sosyal olurum"'a yönelikti, pek de bana göre çözüm tavsiyesi gelmedi ben de uygulamadım. Zaten parasız pulsuz sosyallik olmaz, bir yerden sonra yine asosyalliğe yönelirsin.

Burdaki konu başka. Hadi oldu da böyle kişilerle tanışma yolu açıldı diyelim, nasıl davranacağıma yönelik.

Her şeye kötümser düşünerek yaklaşım göstermem çok yanlış, sana bir çözüm sunuyoruz be adam en azından çok beğeni alan bir çözümü uygulasanız veya "deneyeceğim sağ olun" desenize. Siz direkt her şeye isyan ediyorsunuz kusura bakmayın ama çok tembelsiniz bence gidin ve tinderda açık aramaya bakın.

İçki içmek intihar etmektie gibi bir düşüncedeysen kurtul, rahatlamak için içilebilir. Günün, haftanın, ayın yorgunluğunu atmak için gidiyor olabilirler, çok normal. 2 kadeh şaraptan kimseye zarar gelmez.

Arkadaş edinmek için gidilecek yerler değil; sarhoşken hesap kitleyebilir, üstündeki değerli eşyaları hacılayabilirler. Paran çok ise ve kafa dengi birkaç arkadaşın varsa ara sıra gidebilirsin.

Bar ile genelev aynı şey değil, bu ikisini karıştırıyorsun gibi bir düşüncem var. Bara gitmek ayıp değil.

Oradan tanışacağın kişilerlerle uzun soluklu bir ilişki kurabileceğini sanmıyorum ama kısa süreli ilişki kurmak için gidebilirsin. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama barlardan veya gece kulüplerinden arkadaş edinmeni tavsiye etmem.

Barlardan kız düşürmeye çalışmak yerine başka yerlerde gördüğün kızlarla arkadaş olmaya çalış. Zaten gerisi gelecektir, sonrasında istersen bara götürürsün.

Yazmışsınız muhtemelen alkolde almamışsın şeklinde o yüzden yazdım. Sanki bir eksiklikmiş gibi.
Alkol bir eksiklik evet, sen hiç denedin mi bakalım? Ne işe yaradığını biliyor musun? Alkol ile otları karıştırmıyorsunuz değil mi? Çünkü onlar çok ayrı konu, neyse konuyu saptırmayın.

Bunları konuşmak için teknoloji forumumuzu mu buldun? kizlarsoruyor.com ne güne duruyor?

O sitede curcuna var abi, etkileşim ya oluyor ya olmuyor. Ama burası öyle mi; 1-2 soru sordum, hemen evinizin asosyal çocuğu olmayı başardım.
Üç tarafı denizle çevrili bir ülkede sabah namus ile başladık akşam kızların denize girmesi normal mi ile bitiriyoruz.

Trol olduğunu umuyorum konunun.
Techopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş.

Yok konu namus ile ilgili değil merak etmeyin.
@Recep Baltaş Konuya mesaj atmış. Bir sürü kişi var 10 sayfalık rehber hazırlıyor @Recep Baltaş hocam yorum atmıyor bakmıyor. Dünyanın en mantıklı konusuna cevap yazıyor. Artık böyle konular açmaya başlayacağım. 🙂
Kıskanmayın, çalış senin de olsun bi cevap verenin 😉

Sonuç olarak alkol zararlıdır efenim. Bir kadeh diye kendimizi kandırmayalım. Zararlıdır işte az ya da çok.Vücuda zararlı bu kadar.Tıbbi olarak kanıtlanmış bir şeyin fayda ya da zarar tartışması yapmak tuhaf geliyor bana göre. Ayrıca olayın dini boyutu da var inancınızı bilmesemde hatırlatayım. Doğru kaynaklardan araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı