Kızlarla Aranız Nasıl?

• Konuyu başlatan Zor Adam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 93
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Z

Zor Adam

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Burada konu aşk meşk değil. Siz kızlarla kolayca iletişim kurabiliyor musunuz? Nedense ben kuramam. Bu sorunu nasıl çözerim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Maalesef ben de konuşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahat iletişim kurmaktayım. Laf kalabalığı yapmadan net cevaplar ve sorular ile konuşmak çok etkili oluyor. Bilgili ve entelektüel bilgi birikimi çoğu zaman işe yarar. Ancak çoğu kişi bu bilgilerin laf kalabalığı olduğunu savunur. Bende bu yüzden yeterli bilgi birikimi ve kültür sahibi olan kızlar ile konuşmayı tercih ederim. :D

Benim kızlarla değilde kızların benimle arası iyi. Kişiliğim nedeniyle onlar bana yakın daha çok, ama yerine göre bende yakın davranıyorum. Açıksözlülük önemli bence. Açıkcası ben direk yüzüne karşı söylerim halbuki normalde azcık utangaç ve özgüvenli değilimdir ancak çokta güzel kızların karşısına geçip açıksözlü bir şekilde konuşabilirim. Benimlede alakası var, sınıfın neşe kaynağı diyorlar kızlar genelde ve aktifimdir. :uyku: Garibim sanırım. :dikkatli:

Kızlar ile konuşmak tamamen sosyal bir kişiliğinize bağlıdır. Yada yakışıklı cazibeli bir insansanız konuşurken saçmalasanız bile ne söylediğnizin hiç bir anlamı yoktur. Yeri geldiğinde ciddi ol yeri geldiğinde kaynatmana bak fakat şöyle bir unsur vardırki bazı ortamlarda konuşmak istemesenizde ciddi tavırlarla takılabilirsiniz bu tarzda davranışlar kızların hoşuna gider.

Şunu söyleyeyim sen kızlarla iletişim kurmazsan bile kızlar senin giyiniş tarzına ve hareketlerine bakarak senle iletişime geçiyorlar ne yaparsan yap bu iki şeye dikkat et sonrasında çorap söküğü gibi kızlarla konuşursun.

Şunu söyleyeyim sen kızlarla iletişim kurmazsan bile kızlar senin giyiniş tarzına ve hareketlerine bakarak senle iletişime geçiyorlar ne yaparsan yap bu iki şeye dikkat et sonrasında çorap söküğü gibi kızlarla konuşursun.
Kesinlikle katılıyorum. Dış görünüş ilk izlenimi olumlu etkilerse ilk etkileşimde karşınızdakinin tutumu size karşı çok iyi oluyor.

Yavaş yavaş konuşun. Ancak aranıza sınırda koymalısınız eğer aranıza sınır koymazsanız fazlası birden ters tepki yapabilir.

Ben yakışıklı birisi değilim ama, kızlarla aram çok iyidir. Sınıftaki bir kızın en yakın arkadaşı benim hatta. Benim sohbetimin çok güzel olduğunu ve karakterimin çok iyi olduğunu söylüyor bana. Sürekli de erkeklerle takılmıyorum, tanıdığım kız görünce "Nasılsın? Hayat nasıl gidiyor?" tarzı sorular soruyorum, ben sormazsam onlar bana soruyor. Bir esprilerimi çok beğendiklerini söylüyorlar. Yakın olduğum kızlardan bazıları dışarı çıkıp, gezmeye giderken beni de arıyorlar "Furkan benimle dışarı gelir misin?" diye. Kısacası çok aşırı yakın olma ama, çok da uzak olma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı