Kızlarla Aranız Nasıl?

• Konuyu başlatan Zor Adam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 93
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eee sonra ne oldu? :) Konuyu açanın ellerine sağlık çok iyi bir noktaya değinmiş:)

Bende aşık oldum ama aşık olduğum kişiler çok yanlış kişilermiş. Utangaç olmama rağmen ''tesadüfen'' tanıştık ve daha sonra 3-4 hafta falan konuşmaya başladık. Nasıl olduysa utangaçlık falan etki etmedi. Her gece sırf mesaj atsın diye 3'e 4'e kadar beklediğim oluyordu. Gerçekten çok aşıktım. Ama elin namussuzu ben ona onca mesaj atmama rağmen 3-4 hafta konuşmamıza rağmen beni es geçip full diğer erkeklere konuşuyormuş meğerse. Yahu insafsız insan bir kere bile naber, selam diye mesaj atmaz mı :'(. O gün bu gündür kızlara fazla güvenemiyorum. Çevresi çok olan kızların hepsi böyle. O yüzden doğru kişi çıkar mı, çıkarsada ne zaman çıkar orası bilinmez. Yoksa bende çok istiyorum bir sevgilimin olmasını ama olmuyor.

Erkek için çıkma teklifi almak kötü gerçekten. Bende birkaç tane almıştım hepsini de bir kızı sevdiğimden kibarca reddettim ama sonra ağlama olayları falan oldu içim buruldu biraz.

Hayatımda ilk kez kız arkadaşım 10. sınıfın ilk döneminde oldu yani bu senenin ilk dönemi. Açıkçası fen lisesinde olduğumuz için çok zor olmadı çünkü herkes az çok düşünebiliyor. Tabi buda insanların kalitesini yükseltirken 'starbaksta' fotoğraf çekilen insanların sayısını azaltıyor. Açıkçası kızlarla konuşmakta pek bir şey yok bence. Sonuçta unutmamak lazım ki onlarda insan.

İstersen Her Zaman Konuş Dibinde Olsun Ama Bunu Unutma Hep Seni Kardeş Olarak Görürler ;) Bunu Tecrübelerime Dayanarak Söylüyorum Ayrıca 4 Kızın Sırdaşıyım Ve En İyi Arkadaşıyım.

O konuşma cesareti yok bende. :(

İstersen Her Zaman Konuş Dibinde Olsun Ama Bunu Unutma Hep Seni Kardeş Olarak Görürler ;) Bunu Tecrübelerime Dayanarak Söylüyorum Ayrıca 4 Kızın Sırdaşıyım Ve En İyi Arkadaşıyım.
Kardeş olarak görmeleri için belli bir süre lazım. Bu süreyi vermeden teklif edince oluyor. En azından bende öyle oldu :D

Şans Kapına Gelmiş Dostum Ben Bu Kızlardan Çok Çektim Bi Ara Sinir Krizi Geçirdim Ama Şimdi Hatırlayıp Hatırlayıp Gülüyorum :D Ama Kızları Kendime Çekebiliyorum Allah'a Şükür Yakışıklıyım Ve Giyimime Felan Dikkat Ederim O Yüzden Heralde Başımda Panayır Kuruyorlar :D

Bu dönem sevdiğim kız yanıma oturdu konuşmaya falan çalıştı odunluk yapıp konuşmadım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı