Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

Redpill, bluepillmiş onlardan anlamam pek. Ben sadece kendi çıkarlarımı koruyarak davranırım. Karşı tarafın maşası olmam. Bunun için uğraşırım. Size de tavsiye ederim. İnsanız, hepimizin zaman zaman hata yaptığı zamanlar olacak fakat önemli olan, bunlardan ders çıkarabilmek önemli ve aynı hatayı tekrarlamamaya çalışmamız gerek.
Zaten sizin çoğu konuşma redpill tarzı kendilerini kullandırtma falan. Ama forumdaki arkadaşlar için faydalı olabilir.

@SeanStrickland, bir de karşı tarafın çıkarları için kendimi kullandırmamaya çalışırım. Bana göre, kızlar erkeklere göre zeki olmayan varlıklardır ve dünyaya erkekler liderlik etmek için gelmiştir. Eee, sen gidip bu liderliği kızlara verirsen de karşı taraftaki kız seni kullanır da kullanır, üstüne bir de dalgasını yapar. Sen de sadece kullanılmakla ve dalga geçilmiş olmakla kalırsın.

Mizahi fikirleri bu kadar ciddiye alıp yorum yapanlar olmuş bende kendi fikrimi söyleyeyim. Akıl sağlığınız için insanları genellemeyi bırakın neymiş kızlar keko severmiş, zengin severmiş, uzun boylu severmiş, yakışıklı severmiş öyleymiş böyleymiş. Kardeşlerim, aziz romalılar inanması güç biliyorum ama her insan ayrıdır ve eğer siz hep bu "tip" kızlarla karşılaşıp böyle engellerle karşılaşıyorsanız belki de sizin zevkiniz kötüdür? O kızlar sizin yüzünüze bakmıyorsa belki tercihleriniz yanlıştır? Kendinizi fazla iyi görüyorsunuzdur? Çünkü şunu söyleyeyim inanmazsınız ama madde kullanıp onu bunu döven, belinde bıçak taşıyan elemanda belirli dönemlerde o kadar iyi bir insan olur ki şaşar kalırsın yani iyi olmanız bir faktör değil. Kültürlü olmanızda bir faktör değil, karşınızdaki kişinin de ortak ilgileri yoksa.

Türkiye standartlarında gayet normal bir boydayım ve boyuma göre şu an 10 kilo fazlam var, konuşma bozukluğum var, zengin değilim, kaslı değilim, çok iyi bir bölümde de okumadım, arabam yok, hiçbir kızın hesabını ödemedim bugüne kadar ama eski "hızlı" günlerimde çok iyi insanlarla ilişkilerim oldu, birlikte vakit geçirdik. Şu anki kız arkadaşım ile aynı boydayız, benden çok daha iyi bir okulda okumuş, benim tam 2.5 katım maaş alıyor ama 3 yıldır birlikteyiz bir yıldan uzun süredir de birlikte yaşıyoruz.

Uzun lafın kısası kızdan bir beklentiniz varsa onunda sizden beklentileri gayet olabilir eğer beklentiler uyuşmuyorsa bir ilişki olmaz bu gayet normaldir ağlamaya gerek yok. Böyle redpill'miş, aspirinmiş salak saçma fikir saçmalıklarına önem vermeyin. İnsan olun, insan bulursunuz.

@SeanStrickland, bir de karşı tarafın çıkarları için kendimi kullandırmamaya çalışırım. Bana göre, kızlar erkeklere göre zeki olmayan varlıklardır ve dünyaya erkekler liderlik etmek için gelmiştir. Eee, sen gidip bu liderliği kızlara verirsen de karşı taraftaki kız seni kullanır da kullanır, üstüne bir de dalgasını yapar. Sen de sadece kullanılmakla ve dalga geçilmiş olmakla kalırsın.
Öyle zaten çoğu günün sonunda saçma sapan kararlar alan tiplwe bir de böyle kişilere üstünmus gibi davranıp egosunu şişirirsen daha güzel kullaniliyosun kanka vs. olunabiliyo en fazla. Ama diğer tarafta bir tane çocuk umursamaz özgüveni yüksek davranirsa kızı hemen elde edebiliyor.

Sizlere, benim düşünceme göre, kızları nasıl etkileyebileceğinizi anlatacağım:

1) Kötü davranın:
Kızlar, kendilerine kötü davranan erkekleri sever.

2) Başka kızlarla da konuşun:
Bu sayede sevdiğiniz kız sizi kıskanacaktır. Ayrıca eğer onunla sevgili olamazsanız, konuştuğunuz diğer kızlardan birisi ile sevgili olmayı deneyebilirsiniz.

3) Kaba olun:
Kızlar, kibar erkekleri sevmez.

4) Eğer size yazmıyorsa siz de ona yazmayın:
Kızlar, peşinden koşan erkekleri sevmez.

8) Başkalarına zorbalık yapın:
Kızlar, sizin havalı ve güçlü birisi olduğunuzu düşünür.

5) Görmezden gelin:
Kızlar, kendileri ile ilgilenen erkekleri sevmez.

6) Yakışıklı olun:
Kızlar, yakışıklı erkekleri sever.

7) Türkçe kelimeler kullanmayın:
Elinizden geldiğince yabancı kelimeler kullanın. Kızlar bunun havalı olduğunu düşünür.

8) Kaslı olun:
Kızlar, kaslı ve güçlü erkekleri sever.

Ya da bunları yapıp yanlış olmak yerine, yalnız olabilirsiniz.

Sonunda Ali Cabbar olursak kız başkasına bakarsa o zaman ne yapacağız.

Geri
Yukarı