Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

Bu adamı örnek almaya başladım ve işler yolunda gidiyor. Size de tavsiyem bu adamı örnek alın peşinizden koşuyor kızlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boyun kaç cm?
Tipin nasıl?
Maddi durumun nasıl?
Boyum 1.78, genetik orada kötü.

Tipim gayet iyi. Uzun saçlarım, mavi gözlerim, güzel bir burnum ve kalıplı bir vücudum var. Kaslı demiyorum sadece güçlü, buradaki çoğu asosyal arkadaşın aksine de spor sebepli bacaklarım biraz kaslıdır fakat o kadar da aman aman bir şey değil.

Maddi durumum iyi, babamın yaşadığımız ev dışı 3 tane evi var ve biri de benim olarak ileride. Buna rağmen mütevazi davranıp lükse kaçmıyoruz. Üniversitemi özel okuyabilecek olmama rağmen burslu okuyorum. Giyimim kuşamımda genelde Decathlon, Waikiki ve Defacto ötesine gitmez, ender durumlarda LTB ya da H&Mden de giydiğim olur da çok ender, lüzumu da yok zaten. Bana mavi ve düz kot pantolonum üzerine büyük kalıp siyah ve mavi tshirtlerimi verin, bir de siyah fermuarlı sweat.

Sevgilim var. Birbirimize kibar davranıyoruz ve ikimiz de yaşıtlarımıza göre gayet entelektüel kişileriz. Genelde günlük muhabbetler dışı edebiyat ve müzik konuşuruz. Kendisi de alt-genrelerimiz uyuşmasa da rock ve metal dinleyicisi ve çizgi roman okumayı sever ben gibi. Beraber film izler gezip tozmaya çalışırız. Mutluyuz şu anda hamdolsun. Birazcık aramızdaki mesafe uzun fakat DC, WP bir şekil idare etmeye çalışıyoruz, haftada 1 defa buluşabiliyoruz genelde. Makul bana kalırsa, biraz da özleşelim.

Bu ilişkinin hiç bir yeri ne benim maddi durumum ne de benim tipimle başladı. İkimiz de onlinedan uzun süredir konuşan iki arkadaştık ve biraz ilerletmeye karar verdik. Kız neredeyse tipimi bile bilmiyordu sonrasında öğrendik işte zamanla. Sonu güzel bitti.

Hayatı ve kızları sadece seks ve para olarak tanımlarsanız gidişiniz gidiş olmaz arkadaşlar. Hayat bomboş ve bom*ok bir şey, anlam katmaya çalışın.

@Rael Sadalmalik kendini geliştirmek güzel bir şey öncelikle güzel bir şey. Tebrik ederim seni geliştirdiğin için ama gelelim kız konusuna günümüzde çoğu kız 25-30 yaşlarına kadar efendi tatlı çocukları sıkıcı ve değer görmez buluyor bunu soylebilirim. Mesela çok iyi giden bir ilişkim var diyosun bir tane çocuk kıza umursamamaz ve özgüvenli davransa ve tipi de iyi olsa çoğu zaman kız buna gider. Kimse kız seks veya paradır demiyo diyosa da ağır enayidir zaten. Umarım senin sevgilinde 30 lu yaşlardaki birinin olgunlugundadir ama 100 kızın belki bir tanesi bu olgunluga sahip oluyo. Simplik veya avukatlık yapmaya gerek yok.

@Rael Sadalmalik kendini geliştirmek güzel bir şey öncelikle güzel bir şey. Tebrik ederim seni geliştirdiğin için ama gelelim kız konusuna günümüzde çoğu kız 25-30 yaşlarına kadar efendi tatlı çocukları sıkıcı ve değer görmez buluyor bunu soylebilirim. Mesela çok iyi giden bir ilişkim var diyosun bir tane çocuk kıza umursamamaz ve özgüvenli davransa ve tipi de iyi olsa çoğu zaman kız buna gider. Kimse kız seks veya paradır demiyo diyosa da ağır enayidir zaten. Umarım senin sevgilinde 30 lu yaşlardaki birinin olgunlugundadir ama 100 kızın belki bir tanesi bu olgunluga sahip oluyo. Simplik veya avukatlık yapmaya gerek yok.
Çok fazla kızla konuştum ve genel olarak erkeklerden tiksindiğim için erkekten çok kızla konuştum diyebilirim lise boyunca. 100 taneden biri değil de en aşağı %50sinin yeterince düzgün insanlar olduğunu söyleyebilirim (bu göreceli bir oran, ne beklediğinize bağlı, erkekler için de aynı oran var), kendilerine has kötü yönleri olanlar var da hiç sadece zenginlik ya da başka bir özellik arayanı görmedim.

Kendisi gayet olgun biri bana kalırsa.

Bunun dışında kötü davranan kısmında nispeten doğru olanlar var, genelde büyük travmaları olanlarda oluyor bu. Bir arkadaşımı öyle kaybetmiştim sevgili olamadan. Hep iyi davrandığım için gerçekliğini kavrayamadığını söylemişti bana sonraları tekrar konuştuğumuzda. Yani beyler kusura bakmayın da bu arayışa sokan da biziz.

İnsana insan gibi davranın, kadın erkek ya da köle gibi değil.

Son düzenleme:
Çok fazla kızla konuştum ve genel olarak erkeklerden tiksindiğim için erkekten çok kızla konuştum diyebilirim lise boyunca. 100 taneden biri değil de en aşağı %50sinin yeterince düzgün insanlar olduğunu söyleyebilirim (bu göreceli bir oran, ne beklediğinize bağlı, erkekler için de aynı oran var), kendilerine has kötü yönleri olanlar var da hiç sadece zenginlik ya da başka bir özellik arayanı görmedim.

Kendisi gayet olgun biri bana kalırsa.

Bunun dışında kötü davranan kısmında nispeten doğru olanlar var, genelde büyük travmaları olanlarda oluyor bu. Bir arkadaşımı öyle kaybetmiştim sevgili olamadan. Hep iyi davrandığım için gerçekliğini kavrayamadığını söylemişti bana sonraları tekrar konuştuğumuzda. Yani beyler kusura bakmayın da bu arayışa sokan da biziz.

İnsana insan gibi davranın, kadın erkek ya da köle gibi değil.
Hocam karakter olarak bir tane kötü laf söylemedim insan olarak da sadece ilişki tercihi yaparken kadınlar böyle oluyor yani mantıklı mı değil bunu diyorum sadece. İnceller falan gibi yok kadınlar şöyle kötü böyle kötü demiyorum sadece diyorum ki her kıza iyi davranicak çok çocuk olduğu genelde kotu çocuklari seciyolar genç yaşlarda. Benimde çok fazla sohbet ettiğim kız oldu çünkü toksik tip erkekler kadar olmuyor onu soylebilirim ama bu günün sonunda yine de kötü çocuklara gidiyorlar. En son olarak da tavsiye sürekli iyi davranirsan iyi davranmanın değeri kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı