Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

@Wlixe Arkadaş başka bir kategoriye açmış ciddi şekilde sonrasında yetkililer Mizah kategorisine taşımış. Sanırım onlarda umarım mizahdır diye değerlendirmiş 😄

Rehberde yanlışlık var. 8. madde yanlış, kaslı olmama rağmen kızlar bakmıyor. Zargana olup 12.5cm kola sahip olursanız kızlar bakar.

Kızlarla çok vakit geçiren biriyseniz inanın, alakasının olmadığını anlıyorsunuz. Kızların çoğunluğu aşağı yukarı aynı ve kızlarda mantık adına bir şey yoktur. Çoğunluğu, anlık duygusuna göre hareket eder ve liderlik edebilen, kendine güvenen erkeklerden hoşlanır çoğunluğu. Efendi erkekler neden yalnız sanıyorsunuz? Pısırık ve efendi erkeklerden hoşlanmıyorlar. Onların bakış açısına göre erkek dediğin sert ve yırtıcı olmalı.
En çok katıldığım yazılardan biri. Elinize sağlık hocam. Çok masum dediğimiz kızlar bile aynı çıkıyor. Ben düzgün kız kaldığını düşünmüyorum. Üzücü ama doğru bir konu.
Hem İstanbul, hem de taşrayı gördüm ve pek bir fark yok.
Rehberde yanlışlık var. 8. madde yanlış, kaslı olmama rağmen kızlar bakmıyor. Zargana olup 12.5cm kola sahip olursanız kızlar bakar.
Yanlışınız var hocam. Zargana olmak yetmez, belinizde ateşli/kesici/delici silah olacak bir de.

Son düzenleme:
Hocam karakter olarak bir tane kötü laf söylemedim insan olarak da sadece ilişki tercihi yaparken kadınlar böyle oluyor yani mantıklı mı değil bunu diyorum sadece.
Değil hocam. bu yazınız da diğer yazdıklarınız gibi baştan aşağıya saçmalık.

@Rael Sadalmalik hocam valla geçmişte de yasamissiniz ve düzgün de tartışma yapamiyosunuz saçmalık vs. demekle fikrinizi belirtemezsiniz. Anca bir yıl sonra gelirsiniz ben hala mutluyum diye ancak o zaman inanbilirim.

Son düzenleme:
@Rael Sadalmalik hocam valla geçmişte de yasamissiniz ve düzgün de tartışma yapamiyosunuz saçmalık vs. demekle fikrinizi belirtemezsiniz. Anca bir yıl sonra gelirsiniz ben hala mutluyum diye ancak o zaman inanbilirim.
Önceki 5er paragraflık yazıların hepsi çöpe yani. Sizin niyetiniz tartışmak değil zaten sizin niyetiniz ikna etmek.

Geri
Yukarı