Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

@283156 evlenme açısından dediğiniz doğru ama 17-25 yaş birisinde evlenme kafasını bekleyemezsin.

Bu kafayla olursan şey sorunu olur 30 yaşına kadar her türlü badboy tiple takılmis kendini efendi birine yamamaya çalışan bir kız bulursun yüksek ihtimalle onu da söyleyeyim.

@283156 evlenme açısından dediğiniz doğru ama 17-25 birisinde evlenme kafasını bekleyemezsin.
Açıkcası çoğu şey amacınıza göre değişiyor. Amacın sadece ilgi açlığını bastırmak ise geçici ve anlık ilişkiler iyi olabilir. Günümüz insanı yozlaştı ve sevgi, değer gibi konularda kötüleşti.

Benim amacım açıkcası huzurlu ve daim olan bir ilişki. Benim yazdığım kelimeler 17 yaşında olan bir akıldan geliyor. Ek olarak önemli olanın yaş değil akıl olduğunu hepimiz biliyoruz.

Bu kafayla olursan şey sorunu olur 30 yaşına kadar her türlü badboy tiple takılmis kendini efendi birine yamamaya çalışan bir kız bulursun yüksek ihtimalle onu da söyleyeyim.
Dostum, farkındayım. Beni de üzen bu durum. Bu durumu değiştirmek iyi olurdu.

@283156 evet önemli olan zihin ama 17 yaşındayken 30-35 yaşında birinin mentalitesine girmek sadece seni ilerde pişman eder. Bi daha genç olmuyorsun güzel güzel yasa derim. Bu ilişki kafasına 25 de falan girmen senin daha yararına olur.

@283156 evet önemli olan zihin ama 17 yaşındayken 30-35 yaşında birinin mentalitesine girmek sadece seni ilerde pişman eder. Bi daha genç olmuyorsun güzel güzel yasa derim. Bu ilişki kafasına 25 de falan girmen senin daha yararına olur.
Beni mutlu eden şeyi niye erteleyeyim, ben bu tarz bir ilişkiyi hemen bulabilecek beklentisinde değilim. Beklentim bayağı düşük, beni düşündüğün için teşekkür ederim. Elbette geçici ilişkilerim olucak ve zamanla büyüdükçe karşı taraf da büyüyecek ve benim olgunluğuma kavuşacak.

Bi daha genç olmuyorsun güzel güzel yasa derim.
Bence dediğim gibi yaşamak daha güzel, emin ol. Günümüz sahte, samimiyetsiz ve gerçeklikten uzak. Kandırmaca dolu.

@283156 maalesef öyle ama şunu söyleyebilirim bütün gün hormonlari baskılamak kimseye zevk vermez ileride abazan konumuna düşme ihtimalini arttırıyorsun. Ve ne kadar tecrübesiz olursan korktuğun ihtimale düşme ihtimalin daha çok artar.

@283156 maalesef öyle ama şunu söyleyebilirim bütün gün hormonlari baskılamak kimseye zevk vermez ileride abazan konumuna düşme ihtimalini arttırıyorsun. Ve ne kadar tecrübesiz olursan korktuğun ihtimale düşme ihtimalin daha çok artar.
Ben iç güdülerimi bastırmıyorum. Ben iç güdüyü kontrol altında tutuyorum, evet güzel kızlardan hoşlanıyorum ama bunun bir ilüzyon olduğunun farkındayım. Bunun bilincinde hareket ediyorum.

Ve ne kadar tecrübesiz olursan korktuğun ihtimale düşme ihtimalin daha çok artar.
Evet, hak veriyorum.

Sen de hayal dünyasında yaşıyorsun, gerçeğe dön.
Beni herkes gibi olmaya davet etmen cüretkarca. İkimiz aynı gerçelikten bahsediyoruz sadece ben olması gerekenden sen ise olmaya devam edenden bahsediyorsun. Sen diyorsun ki sen olan şeye ayak uydur ben ise ayak parmaklarımı bile uyduramayacağımdan bahsediyorum.

@283156 eğer bir sevgili yapip gözünü dışarıdan uzak tutarsan bu içgüdüyü oluyo. Ama gidip de içgüdüyü hiç kimseyle konuşmiyim kız ayağıma gelsin diyosan hayatını boş yere zora sokup içgüdünu baskılarsin söyleyeyim.

Sonuçta bu bir gerçek illüzyon değil vücudun belli hormonlar salgıliyo ve bundan dolayı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı