Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

Ama gidip de içgüdüyü hiç kimseyle konuşmiyim kız ayağıma gelsin diyosan hayatını boş yere zora sokup içgüdünu baskılarsin söyleyeyim.
Öyle demiyorum ki. Ben kimse ayağıma gelsin diye konuşmadım, ben koşarım diyorum. Ama iyi olanın peşinden koşarım.

Dostum sana da çiçek değil insan olmanı tavsiye etmek zorundayım.

Öyle demiyorum ki. Ben kimse ayağıma gelsin diye konuşmadım, ben koşarım diyorum. Ama iyi olanın peşinden koşarım.

Dostum sana da çiçek değil insan olmanı tavsiye etmek zorundayım.
İyi olan kız da emin ol bu konu içindeki maddelere önem verir bir erkekte. Ben yalnız olmayı daha çok seviyorum zaten. Bir kız peşinden koşmam yada gelmesini beklemem bu aralar.

Yine paraya bakar tipe yine bakacak bunun dışında muhtemelen tecrübeli olmasını da istiyecektir daha iyi zevk almak için ki bu herkesin hakkı yani.
Merak etmeyin, tipim gayet düzgün ve gelişme aşamasındayım. Parayı ara sıra dert ettiğim oluyor, yapacak bir şey yok. Bende biliyorum aşkın korun doyurmadığını, benim amacım iyi olan.

Sizlere, benim düşünceme göre, kızları nasıl etkileyebileceğinizi anlatacağım:

1) kötü davranın:
Kızlar, kendilerine kötü davranan erkekleri sever.

2) başka kızlarla da konuşun:
Bu sayede sevdiğiniz kız sizi kıskanacaktır. Ayrıca eğer onunla sevgili olamazsanız, konuştuğunuz diğer kızlardan birisi ile sevgili olmayı deneyebilirsiniz.

3) kaba olun:
Kızlar, kibar erkekleri sevmez.

4) eğer size yazmıyorsa siz de ona yazmayın:
Kızlar, peşinden koşan erkekleri sevmez.

8) başkalarına zorbalık yapın:
Kızlar, sizin havalı ve güçlü birisi olduğunuzu düşünür.

5) görmezden gelin:
Kızlar, kendileri ile ilgilenen erkekleri sevmez.

6) yakışıklı olun:
Kızlar, yakışıklı erkekleri sever.

7) Türkçe kelimeler kullanmayın:
Elinizden geldiğince yabancı kelimeler kullanın. Kızlar bunun havalı olduğunu düşünür.

8) kaslı olun:
Kızlar, kaslı ve güçlü erkekleri sever.

Ya da bunları yapıp yanlış olmak yerine, yalnız olabilirsiniz.

Tek sorun şu ki maalesef hepsi doğru🤓

Geri
Yukarı