Kızlarla tanışmalık ortam önerisi

Instagram. Ben Instagram'da ateizm ve feminizm ile alakalı sayfaların paylaştığı gönderilere çok yorum yapıyordum bir ara. Sürekli tartışacak birilerini bulmak istiyordum ve buluyordum da. Çoğu zaman tartışmak için yazsalar da zaman zaman sevgili olmak için yazan kızlar da oldu. Tabi benim amacım tartışmak olduğu için ya engelledim ya da istemediğimi belirttim. Mesaj almak istiyorsan profil fotoğrafına iyi çıktığın bir fotoğrafını koy, hesabın gizli olsun, herkes sana mesaj atabilsin, hakkında kısmına saçma sözler yazma, okulunu ve mezun olduğun/olacağın seneyi yazabilirsin. Ateizm ile alakalı sayfaların sohbet grupları oluyor, birçoğu erkek kaynıyor ama kızların olduğu gruplar da var. Oradaki bazı kızların da bana tanışmak için mesaj attığı oldu. Her tanışmak isteyen sevgili olmak için yazmıyor tabi ama mesajlaşma ilerledikçe yazdıklarından niyetini anlayabiliriz sonuçta. Herkesle sevgili olmaya da çalışma; arkadaşı olur, kuzeni olur belki onlarla sevgili olursun.

Çok daha iyi yöntemler olabilir ama hiç yoktan da iyidir bence.

Sanaldan olmaz hocam böyle işler yapacaksanız gerçek hayattan yapın.
İnsanlarla sohbet etsin biraz. Anladığım kadarıyla pek ilişkisi olmamış kızlarla, sonra eli ayağı birbirine dolanmasın. Sanal iyidir, tecrübe kazandırır. Hata yaparsa da bir engeline bakar.

Geri
Yukarı