Kızlarla tanışmalık ortam önerisi

Git zina yap o zaman, ne diyeyim? Bir de bir mesajınızda kızım yazıyorsunuz, öbür mesajınızda erkek. Ne iş? Adama bak troll.
Geçmişte neler yaşadığım ve bazen kendimi kadın bazen erkek hissediyor olmam kimseyi ilgilendirmez. Ben burada tavsiye veriyorum ve ciddiyim. Zina sadece inananları ilgilendirir, bizi ilgilendirmez. Çift onay verdikten sonra memurdan onay almaya gerek yok.

Nikah memurunu tanımakla alakası yok bu işin. Nikah memuru resmi olarak bir kız ve bir erkeği eş yapar. Evlilik bunun sağlıklı tarafıdır.
Sağlıklı olduğunu nereden çıkardın? Sevgililikten tek farkı atılan bir imza. Sevgi mi değişiyor imza atınca? Daha mı çok seviyor böyle?

Geçmişte neler yaşadığım ve bazen kendimi kadın bazen erkek hissediyor olmam kimseyi ilgilendirmez. Ben burada tavsiye veriyorum ve ciddiyim. Zina sadece inananları ilgilendirir, bizi ilgilendirmez. Çift onay verdikten sonra memurdan onay almaya gerek yok.

Sağlıklı olduğunu nereden çıkardın? Sevgililikten tek farkı atılan bir imza. Sevgi mi değişiyor imza atınca? Daha mı çok seviyor böyle?
İşte buna bruh moment derim...

Aynen kadınla ilişkiye gir sonra gitsin mahkemeye seni dava etsin tecavüzden içeri girsin değil mi? :D. Evlilik sağlıklı diyor diyoruz bir sıkıntınız mı var? Öyle ikide bir ben kızım veya erkeğim demekle olmuyor. Kızsanız ona göre tecrübe verin. Funda diyorsunuz yani bir kız ya lezbiyen ve travestiniz ya da şu an yalan söyleyen forumda bir trollsünüz.

Dimağları tahrip eder zinanın yaygın olarak bilinen fonksiyonu; genç dimağları tahrip etmesi, üretemez, düşünemez hale getirmesidir. Fuhuşla içli-dışlı olan nesillerin belden yukarısı çalışmaz. Bütün söz ve fiilleri belden aşağıya endekslidir. En verimli çağlarında beyinlerini boş, hatta zararlı işlerle meşgul ederler.

Unutkanlık verir. Zina yapanlarda daha çok görülür. Cinselliğin yanlış kullanımı ve karşı cinse bakma insanın hafızasını, dikkatini tahrip eder. Hafıza uzmanları günümüzde unutkanlığın ve hafıza zayıflığının artmasını yirminci yüzyılın bir hediyesi olarak dile getiriyorlar. Onlara göre beynin çalışma akışının bloke edilmesi, fazla televizyon seyretme, kontrolsüz hayaller kurma gibi şeylerden dolayı beyin kapasitesinin zayıflatılması ve sistemsiz düşünme alışkanlığı gibi etkenler insanlarda unutkanlığa sebep oluyor.

Sektör haline gelmesi kapanmaz yaralar açar. Fuhşun topluma getirdiği zararlardan biri de fuhuş için oluşturulan mekânlardır. Artan dejenerasyonla doğru orantılı olarak fuhuş mekânları da artmakta, bu da toplumun ahlaki çöküşünü hızlandırmaktadır. Çocuk denilecek yaştaki insanlar buraları doldurmakta, aile bağları zedelenmekte, bu yüzden sadakatsizlik ve vefasızlık sürekli artmaktadır.

Al sana imza :D.

Aynen kadınla ilişkiye gir, sonra gitsin mahkemeye seni dava etsin. Tecavüzden içeri girsin değil mi?
Ben kadınları mı savundum? Ben zaten buna karşıyım ama sağlıklı olmakla alakası yok bunun. Kadın elindeki yetkiyi kötüye kullanıyor ve ben zaten kadınların elinden bu yetkinin alınmasını istiyorum. Kadın erkek eşit olmalı, kadın diye her dediği doğru olacak değil.
Evlilik sağlıklı diyoruz bir sıkıntınız mı var?
Evlilik sağlıklı değildir, evlilik sağlıksız da değildir. İlişkinin atılan bir imza ile hiçbir alakası yoktur.

Ben kadınları mı savundum? Ben zaten buna karşıyım ama sağlıklı olmakla alakası yok bunun. Kadın elindeki yetkiyi kötüye kullanıyor ve ben zaten kadınların elinden bu yetkinin alınmasını istiyorum. Kadın erkek eşit olmalı, kadın diye her dediği doğru olacak değil.

Evlilik sağlıklı değildir, evlilik sağlıksız da değildir. İlişkinin atılan bir imza ile hiçbir alakası yoktur.
Tamam kanka.

Doğru evlilik sağlıklıdır. İnsana mutluluk verir ve aşkı arttırır, bireyleri birbirine yaklaştırır.

Bana ahlak dersi vermeye kalkma. Dinini öğren. Aişe ile Muhammed gerdeğe girdiğinde Aişe 9 yaşındaydı. Bizzat Aişe kendisi söylemiştir bunu.
aise1~2.jpg

Bana ahlak dersi vermeye kalkma. Dinini öğren. Aişe ile Muhammed gerdeğe girdiğinde aişe 9 yaşındaydı. Bizzat aişe kendisi söylemiştir bunu.
Eki Görüntüle 1271954

Konunun ne alakası var bununla? Zinanın ne zararı var diyorsun al sana zararları. Tebrikler kara listeme giren ilk kişi oldun. Klasik troll seni :D
@Galaxes @LEGEND.35 sizene benim zinamdan? Belki gayrimüslimim?

Zinanın zararları yukarıda Müslüman'larla ilgili olmayan zararlarını attım. Oku ilk önce.

Geri
Yukarı