Klasse mouse pad 389 TL'ye değer mi?

Bütçe
400-420

boraboracikoglu

Femtopat
Daha fazla  
Mouse pad baktım Trendyol'da şu ürünü buldum.

İlk olarak bu ürüne bu para değer mi?
İkincisi aynı fiyata daha iyi bir şey alabilir miyim?
Game-X Xxl 90*40 Cm Oyuncu Gamepad Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Arkadaşım onu alacağına bunu al dedi ama çok içime sinmedi, ne yapmalıyım?

Mouse pad baktım Trendyol'da şu ürünü buldum.

İlk olarak bu ürüne bu para değer mi?
İkincisi aynı fiyata daha iyi bir şey alabilir miyim?
Game-X Xxl 90*40 Cm Oyuncu Gamepad Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Arkadaşım onu alacağına bunu al dedi ama çok içime sinmedi, ne yapmalıyım?
Hocam bugün aldım Klasse Classic. Daha kullanmadım ama şöyle bir açıp baktım gayet hoşuma gitti. Alt tarafı deri kaymasını engellemesi için. Dikişleri falan güzel atılmıştı.

314 tl ye aldım pro olanın siyah versiyonunu 400 verilmez indirim kovalayabilirsin arada amazonda indirim oluyor

Klasse al geç. Bende şuan onun üzerinden yazıyorum.

314 tl ye aldım pro olanın siyah versiyonunu 400 verilmez indirim kovalayabilirsin arada amazonda indirim oluyor
Çok sık indirime giren bir ürün değil. Siz tasarımsız almışsınız muhtemelen.

En azından benim gözlemlediğim kadarıyla 1 ayda indirime girmedi. Belki bahar indirimlerinde girmiştir.

Bende aynısını 1.5 senedir kullanıyorum ve tavsiye ederim. Zowie G-SR mousepadini kullanıyorum mouse için ama onunla neredeyse aynı kalitede kayganlık sağlıyor her fareye. kesinlikle öneririm. Tabii indirim beklenebilir ama bahsedilen indirim 85 TL ise 1 yemek parası değil. İhtiyaç varsa indirim beklemeye bile gerek yok.

314 TL'ye aldım Pro olanın siyah versiyonunu 400 verilmez indirim kovalayabilirsin arada Amazon'da indirim oluyor.

Hocam Amazon'da baktıklarımda ya çoğu fiyatı aynı ya da daha yüksekti. Bir de çevremde kime Amazon'dan bir şey alacağım desem Amazon'dan alınmaz diyor bir sebebi var mı hocam.

Kim diyor onu? Amazon'dan diye alıp satıcısı ve göndericisine dikkat etmeyenler diyorsa şaşırmayın. Amazon en iyisidir.

Sağ olun hocam attığım klasse mouse padi alıyorum o zaman.

Klasse al geç. Bende şu an onun üzerinden yazıyorum.

Çok sık indirime giren bir ürün değil. Siz tasarımsız almışsınız muhtemelen.

En azından benim gözlemlediğim kadarıyla 1 ayda indirime girmedi. Belki bahar indirimlerinde girmiştir.

Hocam konudan biraz alakasız ama mouse pad bugün geldi de havuçlu kek gibi kokuyor normal midir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı