Klasse Pro Black Edition mouse pad 69 TL

Hocam Klasse'nin fare altlığı o kadar kötü olmasa gerek.

Ben ne olduğunu da anlamış değilim zaten. Bu model 70x30 Hepsiburada'da 130TL. 90x40'ı 180TL. Yani diğer desenlilerle aynı fiyat. Ürün açıklamasından anladığım kadarıyla desenlilerle aynı yüzey. Ben de düşündüm ki herhalde Amazon'da yanlış fiyat girmişler. Çünkü indirim falan da yazmıyor. Ben aldım stok bitti (henüz gelmedi), e şimdi yine aynı fiyatta stokta. Bu ürün ile hepsiburada'daki farklı mı yani? Ama ismi resmi aynı? Nasıl 60TL anlamıyorum.
Fare altlığı geldi arkadaşlar.

Yukarıdaki sorulardan sonra acaba dandik bir şey gelir mi diye şüphelenmiştim ama gayet güzel bir ürün geldi.

Fare üzerinde gayet güzel kayıyor. Elimdeki JD 450 Pro ile kıyaslayınca (2.5 yıl önce ~60TL'ye almıştım) daha iyi kayıyor. Skatezler daha az ses çıkarıyor. Ancak JD'nin 2.5 yıllık olduğunu unutmamak gerek (Not1: JD'nin yalnızca bir kısmını çok kullanmışım kalan yerler hala iyi durumdaydı. Not2: JD'nin eskimesinde onu Loc'lu bezle bastırarak silmem de etkili olabilir 🤣 ). Dikişlerde herhangi bir eğrilik VB. yok. Dokuması gayet sık.

Sonuç olarak 60TL'lik bir ürün olmadığı aşikar. Farenin altında kullanılabilecek bir ürün. JD ile yüzeylerinin benzer olmasından yola çıkarak büyük ihtimalle skatezlerinizi çizmeyecektir (Yine de siz kontrol edin).

Stok gelmiş fakat fiyat artmış, 59.9TL den 69.9TL'ye çıkmış.

Geri
Yukarı