Klasse vs porge mouse pad

Ürün bugün elime ulaştı. Renklerinin cidden görselde ki ile alakası yok. İade edeceğim.

Fotograf var mı hocam rıca etsek atabılır mısın? Ek olarak normal de klassede bu sorun oluyordu porge de ılk defa sızden sıkayet duydum ılgınc.

Bir resmini atın biz de görelim ne kadar fark var.
Fotograf var mı hocam rıca etsek atabılır mısın? Ek olarak normal de klassede bu sorun oluyordu porge de ılk defa sızden sıkayet duydum ılgınc.
Tabii.
Bu satıcının koyduğu fotoğraf:
1_org_zoom.jpg

Buda bana gelen ürün:
IMG_20230921_140455.jpg

Arkadaki dalgalı çizgilerin kahverengi görünümü, beyazların soluk oluşu, turuncuya kaymış kırmızılar ve ağacın gövdesinde olan lacivert renk fotoğraf ile hiç uyuşmuyor.

Tamamen baskı kalıtesı ama kullanılan renk vs dogru dıyorsunuz ama harıcın de sorun var mı pekı cozunurluk ıyı duruyor.
Onun harici sorun yok. Kalite olarak iyi bir mouse um bulunmadığı için şuan tam testedemedim ama elime aldığımda ne iyi ne de kötü bir kaliteye sahip olduğu hissediliyor. Çözünürlük cidden çok iyi hakkını vermeliyim.

Tabii.
Bu satıcının koyduğu fotoğraf:
Eki Görüntüle 1952405
Bu da bana gelen ürün:
Eki Görüntüle 1952404

Arkadaki dalgalı çizgilerin kahverengi görünümü, beyazların soluk oluşu, turuncuya kaymış kırmızılar ve ağacın gövdesinde olan lacivert renk fotoğraf ile hiç uyuşmuyor.

Açık konuşmak gerekirse o kadar kötü değil. Resime göre daha bile iyi...

Bence asıl sorun satış resminde kumaşa pek geçirilemeyecek bir tonlaması var gibi. Bakınca da değişik gözüküyor.

Bence asıl sorun satış resminde kumaşa pek geçirilemeyecek bir tonlaması var gibi. Bakınca da değişik gözüküyor.
Zaten ürünün sayfasındaki satıcı tarafından eklenen fotoğraflar 3D render olduğu için gerçeği pek yansıtmayabilir bazen.

Evet aslında çok kötü değil ama ben renkleri uyumlu olması için aldım bu padi. Arkadaki lacivert ve kahverengi renkler bu uyumu bozuyor yoksa evet fena değil görüntüsü.

Yeni konular

Geri
Yukarı