Diğer KlasseGear mouse padleri indirimde

Oki Nami Ura modelini almak istiyorum ama kararsızım. Başka forumlarda beğenmeyenler olmuş. Acaba bu modeli veya farklı model seçeneğini alan arkadaşlar fotoğraf ve tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Baskı kalitesinin kötü olduğunu söylemişler ama bilemiyorum tabii.

Oki Namu Ura ve Longteng Tiger modelleri var şu an baskı kaliteleri mükemmel. Diğer modelleri bilemiyorum.

90x40 Purple Sun'u aldım. 4 tane stok kalmış haberiniz olsun. @TouchMyFlow hocam sanada teşekkür ederim kralsın.

Güle güle kullanın. Ben de o modeli alacaktım fakat çok renkli olduğu için masamda güzel durmaz diye düşündüm.

Sizce fiyatı uygun mu :D

Yıllar önce 20TL mouse pad almış adamım bu fiyatlar gözüme fazla geliyor.

Hatta 50TL mouse almıştım. İçinde Game Pad'de vardı... Ulan ne günlere kaldık be.

Sizce fiyatı uygun mu :D

Yıllar önce 20TL mouse pad almış adamım bu fiyatlar gözüme fazla geliyor.

Hatta 50TL mouse almıştım. İçinde Game Pad'de vardı... Ulan ne günlere kaldık be.
Bu fiyatlara seccade bile yok artık hocam :) :)

Bu fiyata bu boyutta mouse pad yok maalesef. Olanlar da aşırı kalitesiz.

Modelleri çok hoşuma gitmedi. Japon dalgası ve sakura güzel gibi ama bilemedim. Bu arada hocam indirim tarihleri hakkında bilgi var mıdır?

80x40 olan bu fiyattaydı zaten. 90x40 olanın stokları bitmiş 130 TL'ydi o.

Bu arada kargolarım geldi 90x40 Klasse Pro Black Edition ve Klasse Longteng Huoyun Special Edition Tiger modellerini aldım. Merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz. Elimde güzel bir mouse olmadığı için yüzey testini şu an için yapamam maalesef.

Tiger modeli beklediğimden kat kat güzelmiş.

Tiger modelini ne kadar aldınız hala indirim de mi? 360tl şuan biraz fazla sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı