Klavye seçimi nasıl yapılmalı?

Merhaba ürünüm geldi kullanım kılavuzu çok çok dolu driver yükleyip oradanda bakacağım hissiyatı ilanılmaz yellow Switch'lerin, üstte görüyorsunuz Logitech G413 SE TKL aldım duruyor.

Dosya Ekleri

• IMG_1159.jpeg
    IMG_1159.jpeg
    253,3 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba ürünüm geldi kullanım kılavuzu çok çok dolu driver yükleyip oradanda bakacağım hissiyatı ilanılmaz yellow Switch'lerin, üstte görüyorsunuz Logitech G413 SE TKL aldım duruyor.
Görünüşünden ben bile etkilendim canlı görmememe rağmen.

Görünüşünden ben bile etkilendim canlı görmememe rağmen.

Dürüst olmak gerekirse sesi inanılmaz güzel iyi ki Gateron yellow Switch almışım Black'le arasında kaldım. Gayet tok sesi var. Ürün oyuncak gibi gözüküyor ama içi çok ağır 1kg vardır boş plastik hissiyatı vermiyor. Bu kadar kalite beklemiyordum. Kablolu bağlamadım. Şarj ve gecikme testi yapıyorum. Sıfır gecikme. Biraz küçük enter zorlaştırıyor belki ileride modlarsam büyük enter alacağım. Sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olurum.

Klavye şimdi elime geldi.
1684830295369.png

Rengini bilerek bunu seçmiştim çok sade pastel renkler var diye. Aşırı tatlı duruyordu. Diğeri daha kaba gelmişti benim gözüme. Sesi çok tok. Müthiş tatmin ediyor. Kullanımımdan sonra detay vereceğim.

Klavye şimdi elime geldi.
Eki Görüntüle 1789823

Rengini bilerek bunu seçmiştim çok sade pastel renkler var diye. Aşırı tatlı duruyordu. Diğeri daha kaba gelmişti benim gözüme. Sesi çok tok. Müthiş tatmin ediyor. Kullanımımdan sonra detay vereceğim.

Güle güle kullanın, hissiyatı dediğim kadar varmıymış? Böyle kaliteli hissetiriyor. En güzelide üstüne su dökmediğiniz sürece uzun süreli yenilenebilir. Benim aldığım renge göre daha ağır duruyor sizin ürün.

Güle güle kullanın, hissiyatı dediğim kadar varmıymış? Böyle kaliteli hissetiriyor. En güzelide üstüne su dökmediğiniz sürece uzun süreli yenilenebilir. Benim aldığım renge göre daha ağır duruyor sizin ürün.
Fiziksel olarak da ağır bir ürün. Hissiyatı muhteşem. Tuşların hazzı çok iyi.

1684840215984.png

Şunu da bırakayım işinize yarar. RGB Modları değiştirme tuşu da FN + P ve FN + ; . FN + Backspace ile RGB açılıp kapanıyor. Driver'ı üzerinden tuşların işlevleri değiştirilebiliyor.

Fiziksel olarak da ağır bir ürün. Hissiyatı muhteşem. Tuşların hazzı çok iyi.

Eki Görüntüle 1789973
Şunu da bırakayım işinize yarar. RGB modları değiştirme tuşu da FN + p ve FN +. FN + backspace ile RGB açılıp kapanıyor. Driver'ı üzerinden tuşların işlevleri değiştirilebiliyor.

Teşekkür ederim kitaptan bakıyordum tek tek.

Epomaker ürünleri Prime üyelerine 300 liraya varan indirimde şu an. Yakın zamanda pahalı olarak satın aldıysanız 10 dk içinde ss alıp(sanırım 10 dk sonra indirim bitecek çünkü) mesaj atarsanız iade atacaklardır haberiniz olsun.

Epomaker ürünleri Prime üyelerine 300 liraya varan indirimde şu an. Yakın zamanda pahalı olarak satın aldıysanız 10 dk içinde ss alıp(sanırım 10 dk sonra indirim bitecek çünkü) mesaj atarsanız iade atacaklardır haberiniz olsun.
Deniyim hocam.

5 dk kaldı hocam limitsiz bir kartla önce satın alın ardından ilanı ve satın aldığınız ürünün bilgisini ss alın. Aldığınız ssleri ilk aldığınız üründe yardım sayfasında diğer tıklayarak satıcıya ss ile mesaj atın. Biraz önce bana 296TL indirim uyguladılar.

Zaten limitsiz kartla aldığınız için para çekmeyecek hem de garanti olacak indirim tutarı. Sonrasında iptal edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı