Klima açıkken PC elektriği kesiliyor

n i s a

Kilopat
Merhabalar, dün odama 2. el eski sayılabilecek bir klima taktırdık. Klima çalışırken bazen monitördeki görüntü anlık olarak kesiliyor. Bazen durduğu yerde oluyor bazen açma düğmesine bastığımda. Odadaki farklı bir prize takmayı denedim bilgisayarı fakat onda da oluyor. Sürekli böyle olursa bilgisayarımı bozacağından korkuyorum. Bu neden olur ve nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Komple olmasına hemen gerek yok. Klima için yeni bir hat çektirin. Dediğim gibi sigorta kutusundan ayrı bir hat.

Eski bir binada oturuyoruz. Komple tesisatı değiştirmek çok mu masraflı olur? Ortalama bir fiyat bilginiz var mı?
Fiyata dair benim bir fikrim yok ama masraflı olabileceği düşüncesindeyim. Aslında elektriğini fazla kullanmadığınız bir odadan 3'lü priz çekilebilir, tabi ki farklı şalteri kullanan odadan. :)

Fiyata dair benim bir fikrim yok ama masraflı olabileceği düşüncesindeyim. Aslında elektriğini fazla kullanmadığınız bir odadan 3'lü priz çekilebilir :)

Komple tesisat derken bu arada tüm odalar falan dahil.

Ev sahibiyiz de 25 bin TL ciddi bir rakam bizim için. Daha uygun çözümlere bakacağım.

O zaman hocamında dediği gibi sigorta kutusundan yeni bir hat çekebilirsiniz o ucuz olur.

Komple olmasına hemen gerek yok. Klima için yeni bir hat çektirin. Dediğim gibi sigorta kutusundan ayrı bir hat.

Direkt olarak sigorta kutusundan ayrı bir hat çektirin. Elektrikçi çağırın derim. Böyle olursa sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Teşekkürler öneriniz için, elektrikçi çağıracağım yeni hat çektirmek için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı