Klima önerisi

Hocam şiddetle mitsubishi elektrik tavsiye ediyorum acayip az yakıyor hem de Antalya da yaşıyorum 3 tane klimamız var (hepsi mitsubisha electric) 9 10 senedir sadece 1 yaz su damlattı.

O da bir kere oldu boru tıkanmış boruyu açtık başka problemim olmadı.

Aynısı benim yatak odamda var yeterli oluyor fazlasıyla.
Soğutması nasıl güçlü mü? Ayrıca ne kadar süredir kullanıyorsunuz bi sıkıntısı oldu mu hiç.

Eğer ailenizde klimadan dolayı rahatsız olan varsa (Ki misafirlerden illa ki çıkar) Samsung'un Windfree klimalarına bakabilirsiniz.
Ne gibi bir rahatsızlık yaratabiliyor ki?

Hocam şiddetle mitsubishi elektrik tavsiye ediyorum acayip az yakıyor hem de Antalya da yaşıyorum 3 tane klimamız var (hepsi mitsubisha electric) 9 10 senedir sadece 1 yaz su damlattı.

Mitsubishiler çok pahalı hocam o yüzden yanaşamadım.

Bu klimanin diğerlerinden farki nedir?
Rüzgarsız çalışıyor gibi düşünebilirsiniz.

Soğutması nasıl güçlü mü? Ayrıca ne kadar süredir kullanıyorsunuz bi sıkıntısı oldu mu hiç.

Ne gibi bir rahatsızlık yaratabiliyor ki?

Mitsubishiler çok pahalı hocam o yüzden yanaşamadım.

Samsung'un bu klimaları özellikle bu çarpmayı engellemek için var.

Hocam şiddetle Mitsubishi elektrik tavsiye ediyorum acayip az yakıyor hem de Antalya da yaşıyorum 3 tane klimamız var (hepsi mitsubisha electric) 9 10 senedir sadece 1 yaz su damlattı.

Mistsubishi eletrik bulamadım ben, Silver ve heavy modelleri var elektrik yazmıyor hiçbirinde

Samsung'a hiç bulaşmayın hocam teknisyen olarak önermem. İllaha kore markası bir cihaz alıcaksanız lg almanızı öneririm f/p olarakta midea üretimi cihazlar tavsiyemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı