Klima önerisi

mursim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar;
2 adet klima almayı düşünüyorum. Biri yatak odası için diğeri salon için. Çok pahalı olmayan. Kolay kolay arıza çıkarmayan klima önerilerinizi öğrenebilir miyim?

Merhaba dostlar;
2 adet klima almayı düşünüyorum. Biri yatak odası için diğeri salon için. Çok pahalı olmayan. Kolay kolay arıza çıkarmayan klima önerilerinizi öğrenebilir miyim?

Ben atölyemde 13 yıldır Arçelik kullanıyorum. Sorunsuz şekilde kullandım ve memnunum. Hatta bu klima 3 kere ev değiştirdi.

Salona da 2 yıl önce yine Arçelik klima aldım oda sorunsuz ve kaliteli. Performansıda çok iyi.

Odalar kaç metrekare onu söyleyebilir misiniz? Öneri yapacak kişiler ona göre kaçlık klima önereceğini seçebilirler.

Odalar kaç metrekare onu söyleyebilir misiniz? Öneri yapacak kişiler ona göre kaçlık klima önereceğini seçebilirler.

Marka belirledikten sonra ücretsiz keşif ekibi gelip klima nereye takılacak ve kaçlık gerekiyor seçeneklerini sunar zaten.

Neredeyse 7/24 çalıştırdığım Sigma klimam var. Oturma odasında da Beko kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

@mursim Ben geçenlerde Altus aldım. Gayet memnunum. Arçelik'in alt markası ve Arçelik'ten hiç farkı yok. Teknik servisi de yine Arçelik zaten. Adamlar ürünlerde aynı parçaları kullanıyoruz isim dışında bir farkı yok diyorlar.

Geri
Yukarı