Kmode_expection_not_handled hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ÖMER162

Femtopat
Daha fazla  
- Minidump dosyalarım: MİNİ DUMP.rar
Laptop kullanıyorum. Evde kullandığım için daha büyük bir monitörüm var ona bağlıyorum. Laptopa monitörü bağlayınca bir sorun yaşamıyorum ama laptopu tek başına kullanınca ya da monitör bağladıktan sonra sadece bir ekrana görüntü vermeyi seçince mavi ekran hatası alıyorum ve herhangi bir zamanda hata veriyor yükte olup olmaması fark etmiyor. Bazen bilgisayar açıldıktan 10 dakika sonra hata veriyor bazen 5 saat sonra belli olmuyor. Laptopta i5-4200M işlemci var ve Intel HD 4600 dahili grafik ve GT 745m harici grafik kartım var. Intel dahili grafik kartını devre dışı bırakınca mavi ekran hatası vermiyor. Kaç aydır uğraşıyorum. RAM değiştirdim. Olmadı. HDD vardı SSD aldım değiştirdim olmadı. 3 kere format attım olmadı. Driver verifier kapattım ve sürücü imzalarını devre dışı bıraktım olmadı. Ekran kartlarının driverlarını DDU ile sildim güncel olanlarını indirdim olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 3 aydır çözemiyorum.

Denemiştim. DISM komutlarını da denemiştim. Ben minidump dosyalarını okuyamıyorum. Minidump dosyalarında donanımsal bir parçayla herhangi bir sorun olup olmadığı gözüküyor mu acaba?

Geri
Yukarı