KMS kodları ile Windows etkinleştirmek ne kadar güvenli?

Ablaci

Hectopat
Selam, ben YouTube'da bir video gördüm adam metin belgesiyle Windows etkinleştiriyor. Metin belgesinin SS'ini atıyorum. Bakın bu yöntem güvenilir mi çünkü metin belgesinde "slmgr /skms kms8.msguides.com" yazıyor aklıma takıldı.

Dosya Ekleri

• 1652890296156.png
    1652890296156.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben YouTube'da bir video gördüm adam metin belgesiyle Windows etkinleştiriyor. Metin belgesinin SS'ini atıyorum. Bakın bu yöntem güvenilir mi çünkü metin belgesinde "slmgr /skms kms8.msguides.com" yazıyor aklıma takıldı.

Eğer bir şey aslında paralıysa fakat size bedava sunuluyorsa, o ürün sizsinizdir.

Aslında zombi sunucu olması gerekiyor. Akil Gündoğan daha önce benim konumun birisine atmıştı o sistemi. Bulup ekleyeceğim.
Benim konuma başka bir konunun linkini atmış. Orada da durumu belirtmiş.

Aslında zombi sunucu olması gerekiyor. Akil Gündoğan daha önce benim konumun birisine atmıştı o sistemi. Bulup ekleyeceğim.

Herkes bir yorum yapıyor da eklenirse çok sevinirim. Yıllardır oyun performansım mükemmel, herhangi bir veri sızıntısı ve güvenlik sorunu yaşamadım, virüs yok. Hani bu arkadaşlar ne yaşadı da bu yorumları yapıyorlar çok merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz KMSPico'dan mı bahsediyoruz burada yoksa KMS'den mi? Daha konuyu bilmiyorsunuz.

Hocam virüs o. Kullanma zaten bir süreden sonra çalışmıyor.
O dediğin KMSpico. Eskiden güvenilirdi. Yapımcısı saldı bu uygulamayı sonra içine virüs sokup piyasaya sürdüler. KMS (Key Management Service) güvenilir ve yasal bir yöntem. 20-50 liraya aldığın keyler ile aynı görevi görüyor.

Benim konuma başka bir konunun linkini atmış. Orada da durumu belirtmiş.

Evet tam olarak yaptığımız bu. Orada bahsedilen zombi ağı ise ihtimaller dahilinde lakin kms8 uzun süredir düzgün giden ve sorun yaşanmamış bir sunucu. Kendi tecrübemden bunu söyleyebilirim.

O dediğin KMSpico. Eskiden güvenilirdi. Yapımcısı saldı bu uygulamayı sonra içine virüs sokup piyasaya sürdüler. KMS (Key Management Service) güvenilir ve yasal bir yöntem. 20-50 liraya aldığın keyler ile aynı görevi görüyor.
Ben KMScipo'yu kastettim zaten. Ben de 2 hafta önce aynı bu yöntemle etkinleştirdim. Benimki KMScipo çıktı o yüzden böyle yazdım. Yanlış bir şey söylediysem özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı