KMSpico format ile gider mi?

ulman

Picopat
Daha fazla  
Ben bu uygulamayı ilk PC sahibi olduğumda indirmiştim pişmanım format atacağım attığımda tamamen kurtulacak mıyım?
Bir de ben bundan önce 2 3 kere PC sıfırladım bir şeye yaramamış ama olsun söyleyeyim gene de.
Bir de PC'de öyle bir uygulama yok ama Windows etkinleştir yazısı yok.

Yardımcı olacaktır.

Ben bu uygulamayı ilk PC sahibi olduğumda indirmiştim pişmanım format atacağım attığımda tamamen kurtulacak mıyım?
Bir de ben bundan önce 2 3 kere PC sıfırladım bir şeye yaramamış ama olsun söyleyeyim gene de.
Bir de PC'de öyle bir uygulama yok ama Windows etkinleştir yazısı yok.
O zaman hala gitmemiştir.
Hala KMS sunucularına bağlı olabilir lisansın dikkat et.

Direkt lisansı silip format atın:
Öncelikle CMD üzerinden: "slmgr /upk" komutu ile anahtarı kaldırın daha sonra "slmgr /cpky" komutu ile kayıt defterinden silin ancak uzantıyı 3.parti program (.exe uzantılı) ile yaptıysanız ve kalıntı bırakmadığınızdan emin olamıyorsanız formatlamak daha makul olabilir.

Bazen anakarta bazen de Microsoft hesabına etkinleşmiş oluyor. Değişik ama bu taktiği kullananlar var. Önce Windows'u kuruyor sonra KMS ile aktifleştiriyor. Sonra tekrar format atıp kullanıyor.

Bazen anakarta bazen de Microsoft hesabına etkinleşmiş oluyor. Değişik ama bu taktiği kullananlar var. Önce Windows'u kuruyor sonra KMS ile aktifleştiriyor. Sonra tekrar format atıp kullanıyor.
Benzeri bir olay başıma gelmişti ama formatlamıştım geçmişti. Anakarta lisans işlememiş microsoft hesabına geçmiş midir ki? Oturum açtığımda tekrar mı etkinleşiyor nasıl oluıyor?

Geri
Yukarı