KMSpico Kullananlar Yandı!

LisaHomeRoom

Centipat
Makaleler
13
bu videodaki cmd kodlarından mı bahsediyorsunuz acaba ? Sakıncalı mıdır bunlar ?
Arkadaş parası olmayan için uygundur tek alternatif o demişti paranız varsa veya orta derece paranız varsa (bühçenizi bilemem söylemedikce) internette satılan Key'ler var onlardanda alabilirsiniz hem ucuzlar hem de satan kişilerin elinde Key kalmamış oluyor.

KS
Eray Türkay

Eray Türkay

Kilopat
Makaleler
9
Hocam bir şeyleri söylerken bir bildiğimiz var ki söylüyoruz, çoğu kişinin sandığı veya yaptığı gibi sallamıyoruz. Ama insanlar bunu paronayaklık olarak addediyor.

Özellikle siber suç camiasında Türkiye ve Orta Doğu botnet cenneti olarak anılıyor, hatta gırgırı bile yapılıyor.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana...

Zaten hocam siz bir şeyi bilmeden söylemezsiniz. Bu yönünüzü çok seviyorum 😍

LiBeRTuSs

Centipat
Makaleler
3
Yer
Adana, Türkiye
Kullanılmaz zaten hocam. Windows etkinleştirmeden kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısını yaşamadım. Özelleştirme sıkıntısı umurumda değil. Adamlar bedava işletim sistemi yapmış sayılır zaten. Şu an Windows 8.1 etkinleştirmeden kullanıyorum. Her yaklaşık 3 saatte bir bildirim geliyor. Çarpıya basmak zor değil benim için. Windows 10'da da etkinleştirmeden kullanıyordum. O da aynı bu şekilde kullanıyordum.

Yeni konular

Yukarı