KMSpico Kullananlar Yandı!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki cmd kodlarından mı bahsediyorsunuz acaba ? Sakıncalı mıdır bunlar ?
Arkadaş parası olmayan için uygundur tek alternatif o demişti paranız varsa veya orta derece paranız varsa (bühçenizi bilemem söylemedikce) internette satılan Key'ler var onlardanda alabilirsiniz hem ucuzlar hem de satan kişilerin elinde Key kalmamış oluyor.

Hocam bir şeyleri söylerken bir bildiğimiz var ki söylüyoruz, çoğu kişinin sandığı veya yaptığı gibi sallamıyoruz. Ama insanlar bunu paronayaklık olarak addediyor.

Özellikle siber suç camiasında Türkiye ve Orta Doğu botnet cenneti olarak anılıyor, hatta gırgırı bile yapılıyor.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana...

Zaten hocam siz bir şeyi bilmeden söylemezsiniz. Bu yönünüzü çok seviyorum 😍

Kullanılmaz zaten hocam. Windows etkinleştirmeden kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısını yaşamadım. Özelleştirme sıkıntısı umurumda değil. Adamlar bedava işletim sistemi yapmış sayılır zaten. Şu an Windows 8.1 etkinleştirmeden kullanıyorum. Her yaklaşık 3 saatte bir bildirim geliyor. Çarpıya basmak zor değil benim için. Windows 10'da da etkinleştirmeden kullanıyordum. O da aynı bu şekilde kullanıyordum.

KMSpico kullanan kardeşlerime geçmiş olsun. Bu video tüm aklınızdaki sorunlara cevap veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam imzalık hocam, resmen ibretlik.
Zararlı olduğunu biliyordum ama bu kadar da bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı