KMSpico Kullananlar Yandı!

O kadar firma zaten düşünemiyordu bunu da kullanıcıları daha güvende tutmak ve bundan gelir sağlamak amacıyla tonla uygulama geliştiriyor, yaptıkları sistemlere düzenli olarak güvenlik güncellemeleri vs. yapıyorlar değil mi? Şaka bir kenara insan ne olursa olsun önlemini almalı.

Bu arada kişilleştirmede koyu modu açabiliyoruz. Sadece renkleri ayarlayamıyoruz.

Bende kilitli. :)

1618683330709.png

Arkadaşlar zaten bir şey ücretsizse oradaki ürün sizsinizdir. Bunu senelerdir öğrenemediniz mi? Kimse babasının hayrına size bir şeyi bedava vermez.

Parası olmayanlar için tek çözüm tersine komutlar olan CMD etkinleştirmelerdir. Kullanılır mı tartışılır fakat bir dezavantajını görmedim. Öneri değil alternatifler arasında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki cmd kodlarından mı bahsediyorsunuz acaba ? Sakıncalı mıdır bunlar ?

KMSpico kullanan kardeşlerime geçmiş olsun. Bu video tüm aklınızdaki sorunlara cevap veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İzlerken gaza geldim. Heyecanlı videoydu şaka bir yana.

Şimdi ben ramazan ramazan arkadaşın PC'ye Windows 10 kurdum ve KMSpico ile de etkinleştirdim. Şimdi ben günaha mı sevaba mı giriyorum?

Şimdi ben ramazan ramazan arkadaşın PC'ye Windows 10 kurdum ve KMSpico ile de etkinleştirdim. Şimdi ben günaha mı sevaba mı giriyorum?

Aklıma nedense şey geldi; CoD oyununda zombi öldürmek günah mıdır?

@24099 hocamın dediği kadar varmış gerçekten.
Hocam bir şeyleri söylerken bir bildiğimiz var ki söylüyoruz, çoğu kişinin sandığı veya yaptığı gibi sallamıyoruz. Ama insanlar bunu paronayaklık olarak addediyor.

Özellikle siber suç camiasında Türkiye ve ortadoğu botnet cenneti olarak anılıyor, hatta gırgırı bile yapılıyor. Araştırıp siz de benzer şeyler görebilirsiniz.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana...

Yeni konular

Geri
Yukarı