KMSpico Kullananlar Yandı!

KMSpico kullanan kardeşlerime geçmiş olsun. Bu video tüm aklınızdaki sorunlara cevap veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video atacağına açıklama yapman lazımdı. Benim hoparlörüm yok, hadi bakalım. Bence sıkıntı olmaz çünkü duymuyorum. Yazılı kaynak burası. Sizin yaptığınız A-Haber gibi clickbait koymak. İçeride yazı olur umuduyla girdim ama sadece KMS kullananlar yandı yazıyor.

Şu KMS kullanıp zararını görmeyen tek benim sanırım... Yıllardır düzenli olarak ağ trafiğini de kontrol ediyorum, bir şey göremedim.

Ben de kullanıyorum her şey gayet iyi. Ama YouTube izleme geçmişine baktıgımda çok alakasız bir videoyu, izleme geçmişinde görmüştüm. Sanırım bota baglandık neyse ben böyle mutluyum. Sadece Steam açık masaüstünde 3.5 RAM kullanıyordu benim sistem. Normal mi? Windows 10 zaten kafadan 2 GB RAM yemesi lazım diye biliyorum.

Video atacağına açıklama yapman lazımdı. Benim hoparlörüm yok, hadi bakalım. Bence sıkıntı olmaz çünkü duymuyorum. Yazılı kaynak burası. Sizin yaptığınız A-Haber gibi clickbait koymak. İçeride yazı olur umuduyla girdim ama sadece KMS kullananlar yandı yazıyor.

Video varken neden açıklama yapayım ki? Can Değer yeterine yılların deneyimini almış uzman birisi.

Ben de kullanıyorum her şey gayet iyi. Ama YouTube izleme geçmişine baktıgımda çok alakasız bir videoyu, izleme geçmişinde görmüştüm. Sanırım bota baglandık neyse ben böyle mutluyum. Sadece Steam açık masaüstünde 3.5 RAM kullanıyordu benim sistem. Normal mi? Windows 10 zaten kafadan 2 GB RAM yemesi lazım diye biliyorum.
Youtube izleme geçmişine yansımaz zombi olduysan. Google şifreni değiştirmeni öneririm.

Aaah ah, ben indirdim bir halt yedim. Format...

@Eray T kısa bir özet geçer misiniz videoda anlatılan KMSpico'nun zararları hakkında?
Şu an vaktim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı