KMSpico Kullananlar Yandı!

Çok haklısınız. Şu anda kullandığım sistemi seneye neredeyse hiç kullanmayacağım için key bile almadım. İnsanlara çok zor geliyor olsa gerek şu yazıyı görmek. Ha evet, kişiselleştirme de kapalı ama o da olsun be...

Eki Görüntüle 979352
Microsoft oturumu açınca etkinleştirmesem bile eski arkaplanım geri geldi. Yaşasın!

KMSpico kullanan kardeşlerime geçmiş olsun. Bu video tüm aklınızdaki sorunlara cevap veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temel olarak videoda anlatmak istediği şu şekilde; KMSpico ile etkinleştirilen Windows makineler bot olarak kullanılıyor.
Word için KMSpico kullandım. Ben de yandım mı?

KMSpico kullanan kardeşlerime geçmiş olsun. Bu video tüm aklınızdaki sorunlara cevap veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Temel olarak videoda anlatmak istediği şu şekilde; KMSpico ile etkinleştirilen Windows makineler bot olarak kullanılıyor.

Şu ana kadar KMSpico kullanmadım gittim Key'e parayı bastım :)

Allah belasını versin bu bilgisayarcının daha bugün kmspico kurdu bilgisayarıma lütfen yardım edin ne yapmalıyım kurtalabilir miyim bundan?

Yeni konular

Geri
Yukarı