KMSpico nasıl silinir?

Makaleler
4
Babamın bir arkadaşı bilgisayardaki Windows'u KMSpico ile etkinleştirmiş.

Bu rehberdekileri yapayım dedim fakat Malwarebytes KMSpico'yu bir türlü bulamıyor. Ne yapabilirim?

Aga silemessin ben sildilm gene görev yöneticisinde gözüküyordu en iyisi bilgisayarı formatla en temizi olur ama formatlamadan önce dosyalarını yedekle.

Rehber içerisindeki kodlar ile lisansı kaldırın, Revo Uninstaller ile KMSpico'yu kökünden kaldırın, Kaspersky veya farklı bir antivirüs yazılımı ile tarama yaparak kontrol edin. Disk içerisindeki klasörleri tek tek gezip KMSpico ile kalıntı olmadığına dikkat edin. Windows klasörüne girin ve yanlış hatırlamıyorsam SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll olmaması lazım KMSpico yoksa.

Rehber içerisindeki kodlar ile lisansı kaldırın, Revo Uninstaller ile KMSpico'yu kökünden kaldırın, Kaspersky veya farklı bir antivirüs yazılımı ile tarama yaparak kontrol edin. Disk içerisindeki klasörleri tek tek gezip KMSpico ile kalıntı olmadığına dikkat edin. Windows klasörüne girin ve yanlış hatırlamıyorsam SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll olmaması lazım KMSpico yoksa.

Kodları yazdığım zaman yükseltilmiş ayrıcalıklar gerektiriyor diye hata alıyorum. Kaspersky yüklüyorum şu an.

QAD.exe ve SECOH-QAD.dll olmaması lazım KMSpico yoksa.

Bu iki dosya yok.

@408157 Kaspersky da bir şey bulamadı.

Son düzenleme:
Hocam CMD'ye slmgr /xpr yazdım ve benim lisansın süreli olduğunu öğrendim yani benimki normal KMS. Normal KMS yasal olduğundan sorun yok.

CMD ile KMSpico serverlerine bağlanıp mı etkinleştirilmiş yani?

CMD ile KMSpico serverlerine bağlanıp mı etkinleştirilmiş yani?

CMD ile KMS sunucularına bağlanılıp etkinleştirilmiş galiba. KMS farklı KMSpico farklı.

Ekran görüntüsü 2022-09-18 174507.png

KMSpico olsaydı Burada ya kalıcı olarak etkinleştirildi ya da 18.03.2023 11:59:59 tarihinde sona erecek yazardı.

Hocam direk bilgisayarı formatlayın zaten formatlayınca size 180 günlük deneme lisans veriyor diye biliyorum bazı lisans süresi uzatan ğrogramlarla lisansınızın süresini uzatırsınız veya her 180 gün sonra bir bilgisayarınızı formatlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı