KMSpico olduğu nasıl anlaşılır?

R A U M

Decapat
Yer
Azerbaycan, Bakü
Daha fazla  
Meslek
Biyolog
Öncelikle hepizine selam olsun. Bir sorum olacaktı. Birkaç gün önce bilgisayarımı Windows 10'dan Windows 8.1'e değiştirdim. Herhangi bir lisans anahtarı kullanmadım. Bugün KMSpico ile ilgili araştırma yaptım. Forumda gördüğüm bir CMD komutunu yazdım slmgr /xpr komutunu. Windows is in notification mode (Windows bildirim modunda) diye bir yazı ile karşılaştım. Hiçbir lisans anahtarı girmedim. İkinci bir komut olan slmgr -dlv komutunu yazdım bu sekmede de KMS diye yazı çıkmadı fakat Windows lisans kanalında Retail yazıyordu. slmgr /dli bu kodu girdikden sonra ise yine Retail yazıyor aşağı kısımda ise fotoğraf atacağım. Sorum ise bilgisayarda KMSpico var mı?

Dosya Ekleri

• key.PNG
    key.PNG
    6,4 KB · Görüntüleme: 66
  • noti.PNG
    noti.PNG
    2,4 KB · Görüntüleme: 69
  • ret.PNG
    ret.PNG
    17,1 KB · Görüntüleme: 66
Olup, olmadığını ve nasıl kaldırılacağını açıklıyor:

Olup, olmadığını ve nasıl kaldırılacağını açıklıyor:

Ben de ordakileri uyguladım fakat forumda çok fazla makale var diye sordum

Sıfırlanan toplu lisans süresi, Windows Defender virüsten koruma seçeneğinin kapalı olması (KMSPico olduğu anlamına kesin gelmez.), Ev kullanıcı KMSCLİENT lisans türü gibi. Çalışmayan ürün anahtarın tekrar çalışması gibi sebepler.

Sıfırlanan toplu lisans süresi, Windows Defender virüsten koruma seçeneğinin kapalı olması (KMSPico olduğu anlamına kesin gelmez.), Ev kullanıcı KMSCLİENT lisans türü gibi. Çalışmayan ürün anahtarın tekrar çalışması gibi sebepler.
bu ne anlama geliyor

Hayır yok. İndirmenizi de asla önermiyorum. Ucuz oem key satın alabilirsiniz.
zaten indirmem kardeş.Ucuz değil orjinal alıcam büyük ihtimal

kms client ne yani kms picoyla alakalımı?

Son düzenleme:
bu ne anlama geliyor

zaten indirmem kardeş.Ucuz değil orjinal alıcam büyük ihtimal

kms client ne yani kms picoyla alakalımı?
Hayır. KMSClient bir kanaldır, tıpkı OEM ve Retail kanalı gibi. Yukarıda bahsettiklerim ise cihazda KMSPico varsa görülebilecek ipuçları.

Son düzenleme:
Hayır. KMSClient, bir kanaldır, tıpkı OEM ve Retail kanalı gibi. Yukarıda bahsettiklerim ise cihazda KMSPico varsa görülebilecek ipuçları.
Retail yazıyordu attığım fotolarda siz birden KMS client diğince bir an şübhe geldi bana teşekkür ederim

Hayır. KMSClient bir kanaldır, tıpkı OEM ve Retail kanalı gibi. Yukarıda bahsettiklerim ise cihazda KMSPico varsa görülebilecek ipuçları.
Kardeş seni de rahatsız ediyorum da şimdi fprumda yeniden araştırdım KMS sunucuları güvenli değil KMS clientin bununla ilgisi varmıdır

Hayır yok, Retail channel. Retail anahtar kullanılarak etkinleştirilmiş.
Ama hiç bor anahtar kullanmadım kurulum zamanı ei.cfg ile geçdiğim için

Son düzenleme:

Geri
Yukarı