KMSpico tamamen nasıl temizlenir?

Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarıma Windows 11 formatı attım. Bundan öncesinde KMSpico kuruluydu tamamen temizlendiğini nasıl anlayabilirim? Buraya görselini yükledim şu anlık deneme sürümü ile kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 46
Flash bellek ile temiz kurulum format attıysanız bir şey olmaz. Ayarlardan sıfırla dediyseniz ve bilgisayarınızda virüs varsa kalmış olma ihtimali var.

Formata gerek yok Buradan linkten indirin.
90 gün deneme kodunuz: 3M3K9-5R92s-ZDH5Y-NA944

Kaspersky Premium'um vardı hocam ama görmüyordu o yüzden format attım.

Flash bellek ile temiz kurulum format attıysanız bir şey olmaz. Ayarlardan sıfırla dediyseniz ve bilgisayarınızda virüs varsa kalmış olma ihtimali var.

Hocam sıfırla dedim ama ikinci işletim sistemi olarak dönüş yapabilirsiniz falan dedi orayı anlamadım Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemi sekmeleri vardı alt alta sonra ben bir şey yapmadan Windows 11'i kurdu doğru mu yaptım acaba.

Format sonrası temizlenmiştir sorun olmaz.

İlk defa format attım hocam Rufus'tan Windows 11 ISO dosyasını Flash'a attım bütün dosyaları sıfırla dedim doğru mudur?

Temiz kurulum format attıysanız bir şey kalmaz.

Hocam başka bir soru sormak istiyorum kişisel bilgisayarınızı kişiselleştirmek için önce Windows'u etkinleştirin uyarısı alıyorum ses gelmiyor ses ayarlarını yapamıyorum bunun çözümü sadece kodla mı oluyor.

Son düzenleme:
Merhaba, bugün bilgisayarıma Windows 11 formatı attım. Bundan öncesinde KMSpico kuruluydu tamamen temizlendiğini nasıl anlayabilirim? Buraya görselini yükledim şu anlık deneme sürümü ile kullanıyorum.

Format attıysanız kalıntı kalmaz ekran görüntüsünde de bağlı olduğu sunucu Microsoft olarak gözüküyor yani bir sorun yok.

Geri
Yukarı