KMSpico temiz kurulum gerektirir mi?

Dyinwish

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Windows 8.1'den 10'a yükseltmek için bilgisayarcıya vermiştim. Fakat bilgisayarcı KMSpico yüklemiş ve Windows Defender ile KMSpico'yu sildim.
Lisans duruyor ama internette okuduğum kadarıyla KMSpico yüklenen bilgisayara temiz kurulum öneriyorlar. Gerçekten gerektirir mi daha yeni format attım manuel tamamen silinebilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben Windows 8.1'den 10'a yükseltmek için bilgisayarcıya vermiştim. Fakat bilgisayarcı KMSpico yüklemiş ve Windows Defender ile KMSpico'yu sildim.
Lisans duruyor ama internette okuduğum kadarıyla KMSpico yüklenen bilgisayara temiz kurulum öneriyorlar. Gerçekten gerektirir mi daha yeni format attım manuel tamamen silinebilir mi?

Format atılması en sağlıklı olan çözüm.

Yanlış bilgi

KMSpico'nun herhangi bir zararı yok. Ne bu takıntınız Allah aşkına. 3 yıldır KMS'li PC kullanıyorum hiçbir sorun görmedim. (performans vs.)

Ben bu rehber ile kaldırmıştım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Kaldırdıktan sonra az da olsa performans artışı gördüm.

Temiz kurulum iyi olur sistem dosyalarında artıkları vardır.
KMSpico'nun herhangi bir zararı yok. Ne bu takıntınız Allah aşkına. 3 yıldır KMS'li PC kullanıyorum hiçbir sorun görmedim. (performans vs.)
2-3 yıl önce KMSPico'nun orijinali vardı ve zararlı değildi. 2-3 yıl önce KMSPico internetten kalktı firsatçılar da KMSPico ile aynı görevi gören ama bilgisayarı zombiye çeviren versiyonunu çıkarttılar.

Temiz kurulum iyi olur sistem dosyalarında artıkları vardır.

2-3 yıl önce KMSpico'nun orijinali vardı ve zararlı değildi. 2-3 yıl önce KMSpico internetten kalktı firsatçılar da KMSpico ile aynı görevi gören ama bilgisayarı zombiye çeviren versiyonunu çıkarttılar.

Onu bilmiyordum hocam. Söylediğiniz iyi oldu.

Geri
Yukarı