Knight/Metin2 vb. oyunlarda Gold kasıp satmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Knight/Metin2 vb. oyunlarda Gold kasıp satmak hakkında ne düşünüyorsunuz?
Uzun ve yatırım gerektiren bir iş. Metin2 açısından konuşuyorum en az 10-12 hesap açabilecek bir pcye, en az 5-6 bin liralık ilk yatırım ve ilerleyen süreçlerde de para yatırman gerekir. Yine Metin2 için konuşuyorum yönetim açısından oyun içersindeki hiçbir hesap şahsi kabul edilmiyor tüm hesaplar Gameforge şirketinin ve uygun gördüğü zaman bazı gerekçelerle sınırsız engellenebiliyorsun. Yatırım yaptığım bir hesabın engellenmesi sinir krizine sokabilir. Metin2 için bulaşma derim

Oyun içi parayı gerçek paraya dönüştürüyorsun yani? Zahmetli ama karlı bir iş gibi duruyor, @mrcek98'in dediği gibi.
Karlı kabaca şöyle örnek vereyim Meley diye bir boss var sıfırdan başlayıp o boss kesebilecek duruma gelmek için 6-7 bin lira harcaman gerekir. Bunun sonucunda günde 20-30 harcadığın zamana göre 50wa kadar para kasabiliyorsun. Her serverın gerçek para karşılığı farklı olsa da Marmara serverı için konuşursak 1w 6 TL (w=100mlik para birimi). Ama dediğim gibi sebepsiz ve sistemsel banlar yeme riskin çok yüksek bunun yanı sıra satış da illegal bir aktivite olduğu için yakalanırsan yine hesapların tamamen engellenir. Riski yüksek o yüzden önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı