Köpeğe tavuk kemiği verilmesi

Bunlar köpeklerin cinsine göre değişen şeyler. Maltese, Morkie ya da Toy Poodle gibi köpekler ise, veterinere götürmekte fayda var. Büyük köpekler ise, pek korkulacak bir olay yok gibi.

Çizgifilmlerde boşuna mı kemik peşinde koşuyordu köpekler o zaman? Aldatıldık mı? :S

Bunlar köpeklerin cinsine göre değişen şeyler. Malteese, Morkie ya da Toy Poodle gibi köpekler ise, veterinere götürmekte fayda var. Büyük köpekler ise, pek korkulacak bir olay yok gibi.
İri bayağı hocam. Kangal kırması olduğunu belli ediyor

Benim köpeğim melez Rus Finosu azıcık heybetli kemiğiyle birlikte tavuk eti yemesi zararlı mıdır? Nadiren ciğer falan versek?

Benim köpeğim melez Rus finosu azıcık heybetli kemiğiyle birlikte tavuk eti yemesi zararlı mıdır? Nadiren ciğer falan versek?

Emin değilim yanlışım varsa düzeltin bildiğim kadarıyla tavuk verilmemesinin sebebi kemiğinin batması yani ciğer verseniz bir şey olmaz sanırım ama verilmemesi için başka bir sebep varsa bilmiyorum.
Mama tek çare o halde?

Dana kemiği satan varsa yakınlarda haşlayıp onu da verebilirsiniz 5-6 ay bakmıştım av köpeğiydi ama ona veriyorduk haşlanmış dana kemiği sorun olmamıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı