Köpekler toplatılmalı mı?

Kişisel düşünceme gelecek olursak, bence de kesinlikle toplatılmalı. Kaç tane insan öldü bu hayvanlar yüzünden Türkiye'de Allah aşkına! Bu arada ben de üzülürüm bir hayvansever olarak ama buna mecburuz.

Toplatılmalı ve düzenli bir kısırlaştırma uygulanmalı insanlar insanları öldürüyor büyük bir tehditiz bombalar yapan tecavüz eden faşist olan insanlarda bizleriz bizi de uyutsunlar o zaman.

Toplatılmalı ve düzenli bir kısırlaştırma uygulanmalı insanlar insanları öldürüyor büyük bir tehditiz bombalar yapan tecavüz eden faşist olan insanlarda bizleriz bizi de uyutsunlar o zaman.

Köpekler insanlardan üstündür köpeklere tapmalıyız köpekler hav hav.

5 tane köpek arkandan kovaladığında da "oyun istiyor abisi" dersiniz artık. SJW ve Twitter kitlesinden farkınız yok.

Gayet bunu ifade etmek istemişsin ne diyorsun sen.
Aha bir tane daha :) Bir sürü sorun var birde köpeklerle mi uğraşalım demiyorum. Benim için köpekler sorun değil çünkü. Başına bu kadar bela gelmişken ülkenin birde köpekleri katledip iyice belamızı bulmayalım diyorum.

Köpekler insanlardan üstündür köpeklere tapmalıyız köpekler hav hav.

Evet bazı insanlardan üstün oldukları kesin. Nefretinde bu yüzden mi? :D

Aha bir tane daha :) bir sürü sorun var bir de köpeklerle mi uğraşalım demiyorum. Benim için köpekler sorun değil çünkü. Başına bu kadar bela gelmişken ülkenin bir de köpekleri katledip iyice belamızı bulmayalım diyorum.

Evet bazı insanlardan üstün oldukları kesin. Nefretinde bu yüzden mi? :D

Köpekler tarafından öldürülen çocuklar insanlar var siz hala bela bulmayalım köpekleri rahat bırakın diyorsunuz hiç mi utanmıyorsunuz be. Bu devletin görevi halkının refahını korumak insanları rahatsız eden köpekler sorunundan kurtulmak başımıza bela almak mı köpektapar sürüsü hayatta hiçbir vasfı olmayan insanlar kendi vicdanlarını rahatlatmak için köpek besliyorlar onların vicdan rahatlatma kaynaklarını ellerinden alanlara saldırıyorlar. Azıcık utanın be.

Cevap verecek kapasitesi olmayan karşıt fikre saygı duymayı bilmeyen insan örneği.

Köpekler tarafından öldürülen çocuklar insanlar var siz hala bela bulmayalım köpekleri rahat bırakın diyorsunuz hiç mi utanmıyorsunuz be. Bu devletin görevi halkının refahını korumak insanları rahatsız eden köpekler sorunundan kurtulmak başımıza bela almak mı köpektapar sürüsü hayatta hiçbir vasfı olmayan insanlar kendi vicdanlarını rahatlatmak için köpek besliyorlar onların vicdan rahatlatma kaynaklarını ellerinden alanlara saldırıyorlar. Azıcık utanın be.

Anlattığımı anlamamak için kendini parçalıyorsun evet sayıları fazla evet bir uygulama düzene konmalı fakat uyutmak işi kolaydan kurtarıp "ama onlar çocukları öldürdü" diyerek kendi vicdanını rahatlatma şeklidir hayatım boyunca birçok köpekle haşır neşir oldum hiçbiri onun alanına girmediğim sürece bana saldırıda bulunmadı evet agresif ve saldırgan köpekler var bunun sebebi hayatı boyunca yaşadığı yaşam şekli.

Geri
Yukarı