Köpekler toplatılmalı mı?

Bu konuyu açıp açmamak konusunda çok arada kalmıştım ama açmaya karar verdim. Sizce köpekler toplatılmalı mı?

Tweet 1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tweet 2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Toplanmalı. Bunlar kurttan türeme varlıklar. Ben mahalleye köpek maması atsalar temizlerim şehir dışı bir yere dökerim. kedi mamalarına dokunmam.

Onlar zaten kurt soyundan gelmişler fakat onlar da canlı. Onları mama veririrm de seninle aynı fikirde değiliz bu konuda.
Kardeş kurtlar da etçil varlıklar. Bunlar otla beslense neyse. Kaç kere kaçan çocukları kedileri tutup parçaladılar. Hadi kaçmazsan saldırmaz teorisi doğru da çocuğa kaçma desek ne anlar? O yüzden toplanmalı.

Hepsi değil sadece sokaklarda sorun çıkartan köpekler toplanmalı. Her köpek saldırgan değil dir saldırgan olanlar tespit edilip toplatılmalı sadece. Mesela bizim buralardaki köpekleri ne gerekçe ile topluyorsun kimseye zararları yok.

Geri
Yukarı