Köpekler toplatılmalı mı?

Dediğim gibi bunların hepsi toplatılıp yeni bir habitat verilmeli. Belli sınırların içinde doğal olarak beton sokaklarda yaşıyorlar su ve yemek bulamayıp doğal olarak saldırgan bir hayvan oluyorlar.

Bunların hepsi uyutulursa kediler çoğalır.
Denge bozulur.

O açıdan söylemedim ki 😂
Demek istediğim sahibine sadık değil nankör birde duygusuz bir hayvan hiçbir hissiyatı yok. Robot gibi.
Yazdığını bir daha okumanı öneririm. "Kediler yaratılmış en işe yaramaz hayvanlardır" demişsin. Ayrıca diğer cümlende " Tam tersini yapman gerekirdi". Cümlende ise sokak kedilerinin şehir dışına çıkarılması gerektiğini söylemişsin alıntıladığın cevaptan sonra okuyunca. Allah'ın yarattığı canlıyı, her gün gördüğün fakat insanlığa yararlarını bilmeden böyle saçma cümle kurup sonra "R" yapıyorsun. Nankörlük konusunda ise tabii ki bir köpek olamaz ama sevmeyi bildiğin zaman dost oluyor sana. Denemeni tavsiye ederim.

Köpektapar olacaktı o. Bende köpektaparları sevmiyorum, onlar da liberalizm akımında kalmış olabilirler.
Liberal ülkelerde de köpeklerin varlığı savunulmaz liberalizm insan odaklıdır. Onlar mama paralarından milleti çarpan zübükler. Villalarında sitelerinde köpek görmezler. Yoksa bir gün bir sokak köpeği ile aynı yerde durmazlar.
Ekstra bilgi: Türkiye'ye Besim Tibuk ve Cem Toker dışında liberal yoktur.

Liberal ülkelerde de köpeklerin varlığı savunulmaz liberalizm insan odaklıdır. Onlar mama paralarından milleti çarpan zübükler. Villalarında sitelerinde köpek görmezler. Yoksa bir gün bir sokak köpeği ile aynı yerde durmazlar.
Ekstra bilgi: Türkiye'ye besim tibuk ve cem toker dışında liberal yoktur.

Besin tibuk trt‘yi bile satar da bence haklı olabilirsin.

Yazdığını bir daha okumanı öneririm. "Kediler yaratılmış en işe yaramaz hayvanlardır" demişsin. Ayrıca diğer cümlende " Tam tersini yapman gerekirdi". Cümlende ise sokak kedilerinin şehir dışına çıkarılması gerektiğini söylemişsin alıntıladığın cevaptan sonra okuyunca. Allah'ın yarattığı canlıyı, her gün gördüğün fakat insanlığa yararlarını bilmeden böyle saçma cümle kurup sonra "R" yapıyorsun. Nankörlük konusunda ise tabii ki bir köpek olamaz ama sevmeyi bildiğin zaman dost oluyor sana. Denemeni tavsiye ederim.
Tam tersini yapman gerekirdi derken bir köpeği eğiterek kendine karşı faydalı saglayabilirsin ama kediler sadece yer uyur kısırlaştırmadıysan çiftleşir o kadar R yapmadım. Sadece açıklamasını yapmadım.

"Cümlende ise sokak kedilerinin şehir dışına çıkarılması gerektiğini söylemişsin"

Sana cevap verirken bunu kast etmedim.

Bu arada saçma sapan hiçbir cümle kurmadım sadece yanında açıklamasını yazmamışım.

Geri
Yukarı