Köpekleri İnsanlar Oluşturmuştur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnancın farklı olabilir ama saygı duymalısın. Bu cümleye göre o zaman Müslümanlara göre de sen kendini avutuyorsun.
Ben Tanrı'ya inanmam çünkü insan korkusundan var olan bir tür hayaldir. Saygı istiyorsan toplumun saygı göstermelidir, eğer toplumun saygısı yoksa benim de saygım yoktur.

Bir yerde gözüme çarptı. Bazı ayı türlerinin de köpeklerle bağlantısı olabilir deniyor. Mesela ben Kutup Ayılarını hep köpeklere benzetmişimdir. :)

Ben Tanrı'ya inanmam çünkü insan korkusundan var olan bir tür hayaldir. Saygı istiyorsan toplumun saygı göstermelidir, eğer toplumun saygısı yoksa benim de saygım yoktur.
Hayal olması sizin görüşünüz, saygı duyarım. Herkes senin gibi düşünürse tabii ki toplumda saygı olmaz.
Bir yerde gözüme çarptı. Bazı ayı türlerinin de köpeklerle bağlantısı olabilir deniyor. Mesela ben Kutup Ayılarını hep köpeklere benzetmişimdir. :)
Evet, ayı köpekleri var. 🙂

Dogru gozlem.
Ayilarla kurtlar ortak atadan geliyor.
Hatta antik cagda bu kurta ve ayiya cok benzeyen apex bir avci yasadigi dusunuluyor.
Kopek de kurttan geldigi icin ayiya da benziyor. Geneldr tipi degil, cene ve dis yapisi acisindan benzerlige gore anliyorlar bunu. Ayrica ayilar da cok iyi koku alir.

Yazdıkların çok iyiydi ama en sondaki cümleni okuduktan sonra kafamın içinde beynimin çürüdüğünü hissettim. Kendini ego duygusu ile tatmin etmek istiyorsan bunu kendini tanrılaştırarak yapma. Zaten ben de tanrıya inanmıyorum ama mantıklı şeyler yazın.

Zaten ben de tanrıya inanmıyorum ama mantıklı şeyler yazın.
Yazdığım mantıklı zaten, yapay seçilim nedir git onu öğren sonra mantıklı şeylerden sen bahset de bana. Ortaya yeni bir tür çıkarttık bu da yaratmaktır.

Adam anlatmış anlatmış. Bir kişi de tebrik etmemiş ya la :)

Herkes biz yarattık demeye takılmış. Aslında orada bir hatası şuydu. Yarattık yerine oluşturduk dese, tamam. Sıkıntı yok.

Ama yaratmak bana da ters geldi.

İnanç sistemleri insanların beynini böyle uyuşturuyor işte. Adamlar hala yaratma kısmına takılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı